Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy egy...

Mi az oka annak, hogy egy ember hosszú ideig nagyon kedves velem, barátok vagyunk, de egyik pillanatról a másikra elridegül és már válaszolni sem akar? Nem 1x fordult elő

Figyelt kérdés

2020. márc. 23. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már párszor. És ezért egy időben én is kerestem ezekre a válaszokat. De nem voltak válaszok. Aztán rájöttem, hogy valszeg a kihasználásról szólt a dolog az ő részükről. Szóval a válasz talán az, hogy amolyan lelki szemetes láda. Ismerem az érzést, pocsék. Ezzel kapcsolatban úgy gondolom, hogy kétféle ember létezik: aki azt nézi mit adhat, és aki azt nézi mit vehet el. Jó indulat, rossz indulat. Ezek után eldöntöttem, mivel az élet hosszútávon igazságos, hogy az előbbi leszek. Én megkapom azt amit én érdemlek, olyan embereket vonzok be, ők meg megkapják azt amit ők érdemelnek. Az azért vigasztaljon, hogy ezeket az embereket szintén kifogják használni, mert a karma nem felejt, és az élet sem. Én ennyivel viszonylag könnyen eltudtam intézni. Remélem neked is tudtam segíteni.


21/f

2020. márc. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendszerint a barát barátjának a barátja f×okat terjeszt a másikról, így azt elhitte az illető, és így nem bízik már a másikban.
2020. márc. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!