Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mas is van ugy, hogy megveszi...

Mas is van ugy, hogy megveszi amire vagyok es megsem erdekli miutan megvette?

Figyelt kérdés
Most, hogy karanten van lenne idom jatszani, de hiaba a kb 600 jatek nintendo switch, ps4 ss szamitogepen nem erdekelnek csak egy jatek pcn. Raadasul az is ingyenes. Tobb eve mindent megveszek ami uj, vagy nagyon akcios. Megis most nem erdekelnek. Csak arra tudok gondolni abbol a sok penzbol egy uj autot is tudtam volna venni. Mire mindent megvettem elment a kedvem :(
2020. márc. 23. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Így jár aki nem tudatosan vásárol.
2020. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt veszem meg ami érdekel. Ennyi a titok nyitja.
2020. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak olyat vásárolok amire szükségem van.
2020. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Vettem 2 órára egy prostit, de nem húztam meg, inkább élveztem, hogy 2 óráig azt csinálok amit akarok. Fifáztam.
2020. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Vásárlási kényszered van, birtoklási vágyból megveszed, hogy meglegyen. Ha megszerezted, már nem érdekel.

Erős elhatározással, önszuggeszcióval leszokhatsz a vásárlástól pl. azzal, hogy egy autó képét akasztod a falra, azt nézegeted.

2020. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

vásárlásfüggő vagy!

És az ilyen esetekben - ez színtiszta pszichológia - a vásárlás által okozott öröm egyre rövidebb.

Most nem lesz nehéz vásárlási "böjtöt" tartani, fogj bele egy elvonókúrába!

2020. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg valami nincs meg, addig érdekes. Vannak ilyen emberek.
2020. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én könyvekkel szoktam így járni. Elolvasom a fülszövegét, beleélem magam, hogy úúúúú ezt de jó lesz olvasni. Megveszem, felrakom a polcra, aztán soha nem veszem le többet. Aztán veszem a következőt, meg a következőt... De mire hazaérek velük, alábbhagy a lelkesedés, és nem bírom magam rávenni, hogy el is olvassam őket.
2020. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!