Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon gáz hogy...

Szerintetek nagyon gáz hogy kivertem a balhét a média marktban egy ps4 játékért 18 évesen, és a 14 éves öcsém kiröhögött, de végül apám meggyőzte anyám és az megvette?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon gáz.....
2017. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon gáz. Három éves se hisztizik egy sz@r játékért, ha normálisan van nevelve...

13/L

2017. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted hogy szüleidnek hogy vegyék meg?

Szerintem nagyon nagy gáz. Öcséd csinálta volna abban a korban is gáz lenne. PS játék nem létszükség. Én is sokat költök videojátékokra, de 18 évesen balhézni érte nem normális dolog. Az meg a másik hogy se a PS4 játékok sem pedig a Media Markt nem olcsó. Én nem vettem volna meg neked. 18 évesen ha szükséged van valami ilyesmire el lehet menni dolgozni.

Legalább jó játékért balhéztál vagy csak az új COD-ért?

2017. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jjó azért 3 évesen normális. csak én még sírtam is és mindenki nézett :S
2017. márc. 6. 20:58
 5/16 A kérdező kommentje:
ez egy olyan játék, amire nagyon vártam már, és nagyon nem jött rá össze a pénzem :(
2017. márc. 6. 20:59
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
kamu kérdés :D (legalábbis nagyon remélem)
2017. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]


nem volt annyira drága...

2017. márc. 6. 21:06
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem nem gáz! A mai világban túl korán várjuk el a fiataloktól, hogy felnőttesen viselkedjenek. Neked is jogod van a kikapcsolódáshoz és a szórakozáshoz. Ha egyébként rendesen viselkedsz a szüleiddel, rendesen tanulsz vagy dolgozol és a családotok megengedhet magának ilyen kiadást, akkor szerintem nem baj, ha kértél egy ilyet; ugyanúgy megérdemled mint akárki más. Remélem másnak is hamarosan lesz ilyenje, aki ilyet szeretne.
2017. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát én négyes ötös tanuló vagyok, és nem dolgozom mert minden nap suliba járok, mivel 11. es vagyok... és nem, nem buktam meg, 5 éves suli.... 0. os osztállyal kezdtük...
2017. márc. 6. 21:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért gáz. 'Finomabban' is kérhetted volna, túlzásba estél.

16/L

2017. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!