Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy ne fájjon annyira ha valaki közel kerül hozzám, és utána átver/szó nélkül otthagy/megbánt direkt?

Figyelt kérdés
Ilyenkor már szinte fizikai fájdalmat érzek, ha egy újabb ilyen eset történik. Nem is merek magamhoz közel engedni már embereket, néha megteszem, de többnyire hibázok ezzel.. ki van még így? Hogy kezelitek?
2020. márc. 24. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy akarattal bánt meg, ugyanis létezik ez a verzió is, hogy te vagy túl sértődékeny, önérzetes, vagy félreértesz, felnagyítasz egy groteszk viselkedést.

Persze van az is, amit te mondasz, de ehhez általában kell egy jóhiszemű másik fél is.

2020. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sértődékeny, nem beszólásokról/ megjegyzésekről van szó, inkább tettekről. Pl valaki mellett mindig ott vagyok, akkor is ha nagy baj van, de velem tortenik valami, akkor fogja magat es otthagy...
2020. márc. 24. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem tudod mi a feltétlen szeretet. Ha vársz cserébe valamit, az nem az.
2020. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Én olyan immunis vagyok már az emberi h×e, hogy hidegen hagy, nagyon is. Meg amúgy is: az élet igazságos: egyszer ad, egyszer elvesz...
2020. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!