Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ez a coca cola vanilla zero...

Ez a coca cola vanilla zero izlik valakinek? Ittam szlovak cukrosat az nagyon bejott de ez. Ameddig lenyelem meg elmegy de utana mintga muanyagot ittam volna. Facen is 80%-ban kb a zero ellen vannak de csak azert is minden zero.

Figyelt kérdés
Ha meg a cukor ado miatt ennyi akkor adjak dragabban vagy limitaltan de ez egy okorseg. En ezutan is inkabb veszem dragan a kulfoldit.
2019. ápr. 11. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Igazad van, valóban butaság, hogy a zero miatt eltűnik a cukrozott, illetve azt is hülyeségnek tartom, hogy azzal próbálnak innovatívak lenni egyes soft drink-esek, hogy csökkentik adott cukros termékben a hozzáadott cukrot.


FYI a cukros kólák jobban, a vaníliásban is!

P.S.: A cukros vaníliás kólához vegyél fehér csokis kinder buenot, bomba siker.

2019. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__alkoholmentes-..



Előző kérdésed


Nos mig erre van kereslet és a cukor drága ez így fog maradni itthon pláne. Importáld a üditődet mást nem tudsz

2019. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon rossz :( Pedig én nem vagyok a cukormentes dolgok ellen, sőt, mindig örülök, ha valami új cukormentes íz jön ki egy-egy márkánál. Ez a vaníliás viszont szörnyű. Az eredetit nem kóstoltam, de szerintem nem is fogom ezek után.
2019. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azert irtam most mert mar szinte minden tescoban van. Na de ez van ezek szerint ha az ember jo fele uditot akar inni kulfoldit kell venni.
2019. ápr. 11. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Uristen, még a végén csökken az elhízottak aránya, tényleg nagy tragédia lenne. Amúgy meg a kóla cukorral és anélkül is egy műanyag lötty, igyál inkább vizet vagy bort.
2019. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaa mert ettől csökken. Meg amikor a hájpacni rakja a zabálós képet kezében zéró kólával..:D
2019. ápr. 11. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Most is van sima vanilla, itt délMagyarország-on van nem csak zero van, én szoktam inni de én is a kevesebbik közé tartozom. De régebben betiltották, de most úgylátszik hogy visszatér
2020. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!