Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kis mennyiségű nyugtatót...

Kis mennyiségű nyugtatót szedni bűn? Ha igen, miért? Más alkoholt fogyaszt, vagy illegális szereket stb.

Figyelt kérdés

Nagyon kisfokú szorongásra kellene gyógyszeres terápia, de kicsit félek a hozzászokástól.

Más pl iszik, még ha nem is sokat de azt úgy nem bélyegzik meg.


Van ilyen hogy " melyik a rosszabb"?

Vagy "valami kis öröm kell" kapaszkodó


2020. márc. 26. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem bűn. A gond a nyugtatóval az, hogy segít. Nagyon gyorsan de csak rövid időre.

Ez egy illúzió csak. Idővel ugyan olyan nyugodt lelkiállapothoz majd nagyobb mennyiség fog kelleni.

2020. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem mindig alakul ki tolerancia. Tehát van akinél nem kell emelni.
2020. márc. 26. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem igazából mindegy. Volt már, hogy én is vettem be mikor fogorvoshoz mentem. Anélkül simán kidőlök a székben. Nyugtatóval meg semmi bajom.
2020. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem az, viszont tudatosan kell szedni és nem kúraszerűen, csak ha nagyon kell. De fontos tudnod, hogy bióboltokban is vannak nagyon jó, természetes alapú nyugtató teák és gyógyszerek is, amiket szintén alkalmanként kell használni. Ha érdekel, akkor mondhatok párat :).
2020. márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bűnnek nem bűn. Szedd nyugodtan, de hidd el, hogy ugyanahhoz az érzéshez mindig nagyobb mennyiség fog kelleni. Persze ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy egy hónap múlva már az egész dobozt beszeded, hanem szépen lassan fogsz rászokni. Bajnak nem baj, mondom, de pl párkapcsolatban biztos hátrány lesz. Egyébként azt mondod nagyon kis mértékben szorongsz, akkor arra miért nyugtató? Összeszedni magad könnyebb lenne. Én nagy mértékben szorongok, mégis van annyi önkontrollom, hogy a külvilág ebből semmit nem vesz észre és alapjáraton tök boldogan élem az életem. Egy kis szorongás még nem ok a nyugtatóra.
2020. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bűn. Én foggal körömmel küzdök az ellen, hogy ne kelljen bevenni. Nem vagyok függő, de nem is akarok az lenni. Fejben akarom rendbe tenni. Van, amikor nekem is be kell venni, akkor beveszem, de ez idén kb. 5x fordult elő. Mondjuk én magas szinten szorongok, és pánikbetegségem is van.
2020. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!