Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg gond, hogy nem szeretn...

Tényleg gond, hogy nem szeretnék kapcsolatot? Nekem egyelőre más terveim vannak.22/F

Figyelt kérdés

Voltak lányok akikkel közel kerültünk egymáshoz, randik voltak, csók szintén, együttalvás is, de szex és rendes kapcsolat nem. Nekem más terveim vannak, először fel akarom építeni az életem, dolgozni szeretnék, megszerezni végre az átkozott német nyelvvizsgámat, és először bebiztosítani magam autóval, albérlettel (netán saját lakással), mielőtt még bárkihez odakötöm magam akár hónapokra, vagy évekre is. (nyilván azért van egy határ, nem húznám ezt 24-25 éves koromnál tovább).


Piszkálnak a szüleim, megjegyzi néha a baráti köröm. Tényleg ilyen defektes lennék? Nincs ellenemre semmilyen párkapcsolat, nem vagyok irigy arra akinek van, megkeseredve sem vagyok, csak nem értem miért kell beleszólni a dolgomba (többszöri kérés után sem nagyon hagyja senki a témát). Tudják, hogy voltak már összemelegedéseim lányokkal, 100% hogy heteró vagyok, miért baj ez?


Köszönöm előre is a segítő válaszokat! Privátot nem kérek, csak ide írjatok, legyetek szívesek!



2020. márc. 30. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mire ezeket eléred, mehetsz is nyugdíjba.
2020. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lényegében van egy fontossági sorrendem a fiatal éveimre, amit mások nem vesznek figyelembe. Miért van ez?
2020. márc. 30. 21:39
 3/8 A kérdező kommentje:
Igeeen attól én is félek, de hálistennek a család mellettem áll. Nem vagyunk pénzesek, de segítenek ha tudnak, nem lehetetlen, szépen tudok félretenni, 1-2 év alatt meglenne szerintem mindenképpen.
2020. márc. 30. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

És most ebbe miért nem fér bele több?

Ne legyél már nyomorék:D

2020. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát felőlem mindenki úgy szervezi az életét, ahogy akarja. Csak a gond az, hogy legtöbbször úgysem úgy alakul, ahogyan azt elterveztük. Másrészről párkapcsolatban albérletet fenntartani, vagy a lakáshitel fizetni is könnyebb.
2020. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Másoknak ezek a dolgok mennek egyszerre is, nem beszélve arról, hogy 2-3 év múlva tuti nem lesz lakásod. Nagyon hülye kifogásnak tűnik, ráadásul később egyre nehezebb lesz.
2020. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vree ***** válasza:

ELVILEG nincs vele semmi baj csak vedd figyelembe, hogy:

1. Minél többet vársz, annál nehezebb lesz, a rendes lányok nagy része teherbe fog esni, elkötelezi magát valaki mellett, leszokik a társaságba járásról, stb. Lehet randizni 30, 40 (vagy akár 100) évesen is; sok előnye is lehet, ha érettebbek vagytok; de ha most amúgy jól alakul és könnyen megy a randizás, akkor érdemes meggondolni, hogy kihasználod-e

2. szxr vagy a pénzügyekhez; MOST ülj le és kalkuláld ki, hogy átlagfizetésből hány év, amíg lesz kocsi, albérlet, pláne lakás. Érdemes utánanézni fiataloknak állami, banki lakástámogatásnak, szóló ösztöndíjaknak, külföldi melóknak, megtervezni a továbbképzésedet, esetleg vállalkozói jog, stb. bármi amiből sok pénz kinézhet.

Azt nem akarom, hogy úgy járj, mint egyesek, akik azt mondják, várnak a saját egzisztenciára, beállnak a melóba, aztán eltelik 5-10-15 év és rájönnek, hogy a 100milliós lakáshoz csak pár millióval vannak beljebb. A realitás az, hogy ma egy magyar kezdő fizetésből nem lesz pár év alatt saját lakás. Nem ijesztgetlek, csak szólok, hogy gondold végig, nehogy elszámítsd magad.


Ezektől eltekintve amúgy valóban a te dolgod, pár év múlva se leszel semmiről lemaradva. A gyerekes nyüstölésre nem kell figyelni, a te életed.

Én is úgy voltam amúgy, mint te, hogy először megteremtem az egzisztenciám (még a szülőket is támogattam, gondoltam belefér), csak az a helyzet, hogy amilyen hosszú egy élet, és amilyen a gazdaság, nnnnem igazán kedvez az ilyen “felelősségteljes” hoozáállásnak. XD Akik ész nélkül beleugranak egy kapcsolatba nem tudva, mi lesz holnap, sajna előnyben vannak. XD Ez egy ilyen igazságtalan dolog,

2020. márc. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túltolod. Azért nem kell lemondani az emberi kapcsolatokról mert több pénzt akarsz keresni.

Ettől függetlenül túlzottan elköteleződni sem kell, ha nem akarsz. De számodra egészséges egyensúlyt kell fenntartani

2020. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!