Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a gond? Az orvos...

Mi lehet a gond? Az orvos szerint egyelőre csak figyeljem meg a picit.

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányom nappal a babakocsiban, ha elalszik egy bizonyos idő után felriad. Kinyitja a szemét, de visszaalszik (többször is). Mig napközben a kiságyban alszik 1-1,5 órát (hason), a babakocsiban csak 20-30 percet szundizik, és azt is így fel-felébredve. A doki szerint vagy pisil, vagy álmodik. De minden babakocsis séta alkalmával?
2010. máj. 26. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak az a baj,hogy nem szeret a hátán feküdni,és ezért nem tud a kocsiban nyugodtan aludni.
2010. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szobában csend van és félhomály, nem mennek a buszok és a kocsik. Nem mozog a feneke, fix. Neki a csend jön be. Teljesen logikus sztem.
2010. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha hason alszanak a babák érzik magukat biztonságban állítólag, próbáld meg a hátán a kiságyban altatni, éa ki fog derülni :)
2010. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. máj. 26. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 2. válasz!
2010. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Miért kell megfigyelni?Csak ezért?


Babakocsiban szerintem ne nagyon altasd.Oké,hogy ha bevágja a szunyát séta közben ne vedd ki, de ehhez ne szoktasd hozzá, mert csak te fogsz szívni:) És ezt a legjobb szándékkal mondom:)


A hasonalvás nagyon jó.Állítólag háton veszélyesebb aludni, nem is nagyon ajánlják.Na nem az,hogy ettől baja lesz, csak nem olyan mint hason.Ha azt jobban őreferálja,altasd mindig úgy.neki ez a favorit

2010. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, csak ő a kiságyban is csinálta ezeket a rángásokat, és fel is kelt rá. Azóta hason altatjuk, és átaludja az éjszakát. Már 11 hónapos, és azóta is csak hason hajlandó aludni.

Így szeret aludni, a babakocsiban csak fél órákat marad meg a hátán, utána felkel.

Semmi baj nincs a picivel, csak hason szeret aludni. Mind a legtöbb kisbaba! :)

2010. máj. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy belekérdezek! Az én kisbabám sem alszik nappal sokat. Olvastam már sok helyen hogy a hason alvás segít. De a babám alapból nem nagyon szeret hason lenni, egy idő után nyekereg, és egyáltalán nem akarja lerakni a fejét. Vagy megfordítjátok mikor elaludt? Ti hogy csináljátok?
2010. máj. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak válaszolnám, hogy ha a baba nem szeret hason lenni, akkor egyik napról a másikra nem fog menni a hason altatás sem. Megpróbálhatod letenni az ágyába hasra aludni, első alkalommal szerintem csak nappal próbálkozz. Azonnal észre fogod venni, hogy bejön neki vagy sem. Ha nem tetszik neki, akkor csak szoktatni lehet hozzá ébrenléti állapotban, minden nap egy picit több percre teszed hasra, így előbb-utóbb megszokja.
2010. máj. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is folyton kalimpále összerezzent a hátán és erre ébredt fel!Így két hetes korától hason alszik!Én is megfigyeltem hogy az ágyában 1-1,5-2 órát is alszik míg az autóban ,vagy főleg a babakocsiban csak 20-30 percet!Tegnap aludt el nakam először babakocsiban (fél éves),és eszembe is jutott hogy fogom ledöntöm vízszintesbe és hasra fordítom!De úgy hagytam,és aludtt 1,5 órát!Nagyon büszke voltam rá!

Eddig meg csak úgy aludt a babakocsiban csak mikor nyűgi lett ki kellett vennem és 5 lépés után aludt!ezek tartzottak 20-30 percig!

De tuti az a "gond" hopgy a hátukon vannak!Szerintem ne aggódj!

2010. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!