Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milton Egyetemről (volt...

Milton Egyetemről (volt Zsigmond Király) van valakinek valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Akármi.
2020. márc. 31. 19:04
 1/2 anonim válasza:
Meg zskf volt amikor oda jartam. Szabadbolcseszetre vettek fel potfelvin, nagyon gyatra pontszamokkal. Másfél ev utan eljöttem onnan (atmentem az eltere). Kicsit olyan erzesem volt, hogy a tandijat a jo jegyeimre fizetem, nem az oktatasra. Utolag banom, hogy nem ott fejeztem be az egyetemet (merthogy az elten sem fejeztem be). Tanulni barhol tanulhatsz, az rajtad múlik. Maga az intézmény nekem bejott. Nagyon segitikeszek voltak a tabarok es a to-n is. Mivel relative keseven jarnak oda ezert minden ugyintezes gördülékeny.
2020. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdv!


Én szociológiára szeretnék menni. Aról mit hallotál, mit gondolsz?

Meg ha kérdezhetem, ha ilyen jó a véleményed az egyetemről, miért hagytad ott? (és végül nem szereztél diplomát?)


Bevallom, én itt, meg más fórumokot nagyon rosszakat hallok a Miltonról.


Amúgy énn azért mennék oda, mert levelezőn pesten csak ott érhető el a képzés (nem akarok a károlira menni, nagyon matekos.) csak negatívum, hogy jó messze van a pitsába még Budapesten belül is...


Meg még annyi a kérdésem, hogy a munkáltatók h viszonyulna Miltonos diplomához? Erről is rosszakat hallottam.

Ha tényleg ilyen rossz az öszkéép, lehet inkább hagyom.

2020. ápr. 2. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!