Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Zsigmond...

Mi a véleményetek a Zsigmond Király Főiskoláról illetve a Kodolányi János Főiskoláról? Mennyire ismerik el az itt szerzett diplomákat? Elsősorban azok véleménye/tapasztalata érdekel, akik ide járnak/jártak.

Figyelt kérdés

Továbbtanulás előtt állva szóba jött a két intézmény neve, hallani jót is rosszat is mindkét intézményről. Leginkább a kommunikáció és médiatudomány érdekel mindkét suliban, illetve a ZSKF-en még a humánerőforrás...

Tényleg van olyan, hogy álláshirdetésbe beleírják, hogy köszi ZSKF-esek, vagy KJF-esek kíméljenek?? Linkkelj ;-)


2011. jan. 24. 18:55
 1/3 anonim válasza:

Én nem jártam egyik intézménybe sem, de van egy ZSKF-es ismim és én úgy veszem észre, hogy jó a suli, minden szempontból (tanítás, vizsgák és diákélet).

Egyébként egy csomó sulira azt mondják, nem ismerik el...állítólag a KRF ilyen, de nekem az összes ismerősöm, aki ott végzett, tök szuper állásal rendelkezik azzal a diplomával, akár vidéken, akár Pesten. Van, ahol az egyetemeket degradálják...nem kell felülni ilyen hülyeségeknek. Őszintén szólva, olyan fősulin végeztem, hogy nem hittem vna, hogy egyszer azzal a diplomával állást kaphatok majd, ennek ellenére tök jó esélyekkel indultunk.

Álláshirdetésbe nem írhatják, hogy ezt meg ezt nem akarjuk felvenni, mert az diszkrimináció...

2011. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ, igazán megnyugtató. Igazándiból én is hasonlóképpen gondolom, csak annyi negatívumot olvastam itt-ott, holott máshol meg agyondicsérik, hogy milyen jó suli a ZSKF. Már totál nem tudom mit higgyek róla, de asszem elmegyek arra a nyílt napra és magam bizonyosodok meg a dolgokról és innentől kezdve nem érdekel ki mit mond.

5 sulit jelölök meg és utsó helyre írom, amolyan végső mentsvárkén, arra szerintem tökéletes.

2011. jan. 26. 17:50
 3/3 anonim válasza:

Szerintem is jól jársz, ha megnézed a saját szemeddel a sulit és le tudod vonni a dolgokat:)

Sok sikert a felvételihez!

2011. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!