Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem mindig olyan bunkók...

Velem mindig olyan bunkók voltak a doktorok, ápolók, baj ha nem ajnározom meg tapsolom meg őket? 30F

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%
Én múltkor sikeresen elüldöztem a körzetből az egyik tegeződős beteget. :-D Pedig csak közöltem vele, hogy ez egy orvosi rendelő, én orvos vagyok és nem tegeződünk, ez nem kocsma. Aztán megpróbált átjelentkezni a szomszéd körzetbe, ahol nem fogadták, mondván "Ismerjük a doktor urat, biztos okkal volt bunkó!"
2020. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%

Kinek jut eszébe letegezni egy orvost??? Jézusom 😁

Amúgy tényleg nagyon igaz, hogyha mindig mindenki bunkó veled, akkor lehet te vagy a hibás. Nálunk az egyik kolléga ilyen. Az előző munkahelyét azért hagyta ott, mert mindenki kötsög volt vele. Aztán idejött hozzánk és mikor a pofájába mondod, higy este dobd ki a szemetet, de vagy 6x, és minden nap elmondod neki, és ugyan úgy mindig az vár, hogy bent rohad a kuka, akkor nehéz türtőztetni magam, hogy ne legyek totál köcsög. De nem ő nem ostoba, ő egy különleges helikopter és mi vagyunk a gęcik

2020. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11%

"Nem, nem baj, én sem ajnározom őket azzal amúgy sem mennek semmire."


Akik ezt lepontozták, szerintetek úgy mégis mire megy vele, pl. tud belőle venni vmit a boltba?!

Naivak...

2020. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!