Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy világ életembe mindenkivel kedves voltam. De nagyon sokat csalódtam az életben és már egy ideje egyre jobban próbálok magamon változtatni, mert sokszor még ha az adott személyt a hátam közepére nem kívánom, közvetlenül viselkedek vele. Leginkább csak mert megszoktam hogy ilyen vagyok. És rosszul érzem magam emiatt, mert nem érdemlik meg ezek az emberek, ezt a jó bánásmódot, mikor ők maguk bunkók stb.

És az utóbbi időben, sokat gondolkodok azon, hogy valakit meg kéne ölni.

Nem hinném hogy megteszem, de a gondolat vissza vissza tér. Mert ha serialkiller lennék, mindenkinek megadhatnám ami jár. Elég rémes gyerekkorom volt, de ettől független sosem akartam másoknak ártani. Persze néha átfutottak az agyamon ilyen olyan képek, de ezt most már soknak érzem. Persze nem hinném hogy megteszem, de akkor is.


2020. márc. 31. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kellene hagynod, hogy a kellemetlen tapasztalatokból, traumákból származó rosszindulat átvegye az uralmat a gondolataid felett. Mert abból előbb utóbb tettek is következnek.

Vizsgáld felül a saját szerepedet ezekben a rosszul alakult történetekben. Talán a legtöbben tényleg te voltál az áldozat. Talán némelyikben viszont nem bizonyultál elég jó emberismerőnek, túl naívan álltál hozzá valakihez, nem voltál elég elővigyázatos stb.. Szedd össze, mit tanulhatsz a múltbéli dolgokból, vond le a tanulságot. Természetesen megéri kedvesnek és udvariasnak lenni, de nem a magad kárára. Vedd észre, ha valaki játszadozik veled, vagy ki akar használni.

2020. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

“ sokszor még ha az adott személyt a hátam közepére nem kívánom, közvetlenül viselkedek vele. ”


Én ezt kétszínűségnek hívom.


“ És rosszul érzem magam emiatt, mert nem érdemlik meg ezek az emberek, ezt a jó bánásmódot, mikor ők maguk bunkók stb.”


Bunkóságért máris meg kellene ölni valakit??


“ És az utóbbi időben, sokat gondolkodok azon, hogy valakit meg kéne ölni.”


Teljesen mindegy, ebből a szempontból, hogy milyen volt a gyerekkorod, normális, mentálisan egészséges embernek eszébe sem jut ilyen.


Pszichológust keress fel inkább.

2020. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!