Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha utálom a hangom?

Mit tegyek, ha utálom a hangom?

Figyelt kérdés
Például ha játszunk a haverjaimmal, akkor is nagyon ritkán beszelek a játékban, mert utálom a hangom, főleg akkor van tőle hányingerem mikor valaki mástól visszahallom magam mikor egyszerre beszélünk a játékban. Meg úgy nem tudok normálisan beszélni, ha a fejhallgató a fülemen van és nem hallom magam közben. Meg nem tudok lazán beszélni, hanem lehet hallani rajta, hogy befeszülve mondok mindent. Valóságban nincs ilyen problémám. Mit tegyek?
2020. ápr. 2. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikrofonod milyen minőségű? Régen én is utáltam de vettem egy viszonylag normális mikrofont és azon keresztül sokkal jobb. Szorongásra pedig kis mennyiségű alkoholt szoktam inni, ez fel is pörget ha fáradt lennék. (Nem vagyok alkoholista, van hogy hónapokig nem iszok.)
2020. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idővel mindenki hangja változik, jelenleg fogadd el, hogy ez van.
2020. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!