Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ti mikor teszitek...

Férfiak! Ti mikor teszitek ezeket a dolgokat egy lánnyal? Ha barátként tekintetek rá, vagy ha tetszik nektek a lány?

Figyelt kérdés

Pl. Féloldalasan megszokott ölelni ritkán.

Folyamatosan piszkál/húzza az agyam (néha túlzásba viszi és megsért.) Szereti piszkálni a hajam.

Néha elkapom hogy végigmér és ha csinosabban öltözök akkor szinte bámul végig.

De máskor meg szinte levegőnek néz.

Vált néhány szót velem és úgy viselkedik mintha sosem lettek volna a fentebb leírt dolgok.

Mintha tényleg egy senki lennék csak valaki aki éppen az útjában van.

Nagyon kiakaszt ezzel a viselkedésével.

Annyira kétesen viselkedik állandóan.

Meg a beszólásai már az agyamra mennek.

Majdnem minden második mondatomba beleköt..



2020. ápr. 5. 20:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre sztem tetszhetsz neki, de komolyan nem hiszem, hogy érdekled. Miért?

Ezért:

“Meg a beszólásai már az agyamra mennek.

Majdnem minden második mondatomba beleköt..”

Ilyet nem csinálunk olyannal, akit tisztelünk és tényleg fontos számunkra. Az élő fába is belekötni az egyik legundorítóbb tulajdonság, számomra legalábbis. Plusz ez a pasi szerintem nagyon durván hangulatember, ami hosszútávon kikészít mást.

2020. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Velem is meg történt de én elkerültem nagy ívben . De nem egyszer előfordul az életben, hogy barátságból szerelem lett.
2020. ápr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!