Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy buta lány tetszik az...

Ha egy buta lány tetszik az azt jelenti hogy én is buta lennék?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt aki szép,kedves,meg rendes is de nincsenek barátai sem barátnői,ostobának butának tartják.Nem szőke egyébként hanem barna hajú.Nekem már az első találkozásunk óta szimpatikus de én nem egy ostoba lányt látok benne hanem egy rendes lányt.Nekem nem az jut róla eszembe hogy milyen buta,hanem az hogy kedves.Én összejönnék vele,egész nap róla álmodozom de ezt nem merem elmondani senkinek mert félek hogy hülyének néznének.
2019. dec. 13. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Az vagy. Nem a lány miatt, hanem emiatt a beszűkült, előítéletes hozzáállásod miatt.
2019. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1-es én nem tartom butának.A környezetemben lévő emberek tartják annak.
2019. dec. 13. 13:06
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem javaslom, mert pszichopaták. Nekem is tetszett nem egy barna buta nö. Én okos vagyok, és jónak tünt tanítgatni. Ami mehet is egy darabig, na de aztán elkezdi felfedezni önmagát és a saját elveit, és kidob, vagy a kedvesböl aggresszívvá válik, mert elkezdi frusztrálni a tudatlansága által elszalasztott évei vagy téves útja.
2019. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen lányok a legjobbak.
2019. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy hány éves?
2019. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
23 éves a lány.Valaki olyat is mondott már rá,hogy bolond.
2019. dec. 13. 13:14
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

És ismerik is őt vagy anélkül ítélkeznek, hogy ismernék?


Amúgy ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak/gondolnának róla/rólad/rólatok, ha megszeretnéd ismerni, akkor kezdeményezz, ilyen egyszerű.

2019. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem is kéne foglalkoznom azzal hogy mások mit gondolnak róla.El kéne hívnom randira:)
2019. dec. 13. 13:16
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

“Nem szőke egyébként hanem barna hajú.”


Ez tetszett :DDD


Egy barátomnak volt egy nagyon buta barátnője. Tényleg az volt, szinte bármit mondtál neki, az újdonság volt számára. Amúgy egy jófej, kedves lány volt, de nem lehetett vele értelmesen beszélgetni. Egy idő után iszonyat fárasztó volt vele a kommunikáció.


A butaság nem zárja ki a kedvességet. :) Az nem derült ki, hogy te is butának tartod-e vagy csak ezt mondják róla.

Nincs ezzel egyébként semmi baj, de ha őszinte akarok lenni, én kapcsolati szinten nem tudnék együtt lenni egy buta emberrel, persze nem mindegy, hogy mit takar az, hogy “buta”: Nincs önálló véleménye, alapvető dolgokkal nincs tisztában, nehéz felfogású?


Nyilván nem tudhat mindenki mindent, nem vagyunk egyformák, és ettől te még nem leszel buta.

2019. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#7-es igazad van.Nem kell foglalkozni vele mit mondanak.Amúgy ismerik személyesen is talán jobban is mint én.
2019. dec. 13. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!