Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális viselkedés, hogy...

Az normális viselkedés, hogy valakitől kérdezek valamit, de kb. akármit, és máris felhúzza magát rajta?

Figyelt kérdés
A kérdéseim idegesítik, amit mondok és nincs benne kérdés, az meg nem érdekli, de amúgy igyekszik segítőkész lenni velem. De főleg a kérdéseimre nagyon ingerülten reagál sokszor. Sokakat miért idegesítenek a kérdések annyira?
2020. ápr. 6. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Őt kérdezd!
2020. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl sokat kérdezel és/vagy túl egyszerű dolgokat, amit az átlagembernek magától illik tudnia.

Vagy pedig valami mentális zavara van, esetleg szexuálisan inaktív.

2020. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem én pár éve azért szakítottam meg egy ismerősömmel a kapcsolatot, mert szintén ilyen volt, normális beszélgetéskor semmi dolgok miatt felemelte a hangját, meg ordibálni kezdett. Végül elegem lett. Pláne, hogy ha elmentünk iszogatni, be kellett kalkulálnom, hogy meghülyül, és elkezdett törni-zúzni, dulakodni meg hasonlók.
2020. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elkezdett=elkezd


Persze volt, hogy el is kezdett.

2020. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt egy másik szemszögből világítanám meg neked kedves kérdező a saját történetemmel.

Még egyetem alatt volt egy hölgy ismerősöm (semmi intim kapcsolat sem volt közöttünk) akit az elején egy kedves segítőkész csajnak ismertem meg. De egy idő után a kedvességét tolakodás váltotta fel, segítőkészsége miatt pedig a projekt munkáink alatt amikor együtt dolgoztunk majdnem minden munka rám hárult mert mindig mindenkinek segíteni akart csak a saját dolgát nem csinálta meg.

Külső szemlélőként még mindig azt lehetett rá mondani, hogy kedves lány, de miután több időt vele töltött az ember már megbízhatatlanság és a tolakodás jellemezte. Ennek következtében már az egyszerűbb kérdéseit is nehezemre esett néha tolerálni, holott én kifejezetten egy nyugodt és béketűrő ember vagyok szerintem.

Annyi információ alapján amit leírtál nem lehet eldönteni hogy melyikőtökbenn van a hiba lehet, hogy mindkettőtökben lehet, hogy egyikőtökben sem szimplán csak a személyiségeitekből fakadóan nem tudtok jól kijönni.

2020. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!