Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi abban a FÉRFIATLAN ha...

Mi abban a FÉRFIATLAN ha valaki ad az igényességre?

Figyelt kérdés

Itt olvasom az egyre gyakoribb “ kétségbeesett “ férfitársaimat akik szerint férfiatlan az aki normálisan él . Azaz ad magára, eljár sportolni, egészségesen étkezik.

Én pl rendszeresen járok drogériába, mert adok a tisztálkodásomra , és szeretek igényesen kinézni akár a hajamról akár az arcbőrömről van szó . Emellett fodrászhoz és kozmetikushoz is gyakran járok . A ruháim változatosak. Ezek mellett nálam alap dolog a sport és a normális egészséges étkezés . És azt tartom gáznak aki az igényességet keveri a piperkőcséggel. Szerintem ma már alap dolog, hogy egy férfi nem zsíros hajjal mászkál, rendszeresen fürdik és mos fogat ezek mellett pedig a kinézetére is van igénye. Mert nem, kedves férfitársaim, a nők nem a zsíros fejedhez fognak odamenni, ha áll melletted egy másik csávó is aki ad magára és nem úgy néz ki mint aki most jött fel a csatornafektetés után az út aljából . Ez nekem ma már férfi szemmel is gusztustalan és kezet se fogok már az ilyenekkel . Mi gond van abból ha valaki igényes ??



2020. febr. 4. 13:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%

Abban semmi.

Ha már a túlzásba vitt piprkőcködést próbálja valaki az igényességre fogni, az viszont elég taszító tud lenni.

2020. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a beteg komplexusos emberek mondják ezt akik bizonytalanok a szexualitásukban. Ezért bu*zi aki nem szőrös, nem iszik sört, nem hasogat fát, nem tud autót szerelni, 50 szónál nagyobb a szókincse
2020. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%

Én még senkitől sem hallottam, hogy az igényesség, ápoltság férfiatlan lenne. Már csak azért sem, mert szerintem az ápoltság alapvető elvárás mindkét nemnél.

A piperkőcökre mondják inkább. De egy normál, ápolt férfira nem.

2020. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 nemaRendőrség ***** válasza:
20%

Egy férfi nem drogériába jár, hanem leugrik borotvahabért.


Kozmetikus, fodrász mit takar? Mert ha ilyen barbershop ahol még a szakálladat is jól lefestik persze hogy nevetség tárgya vagy.



Egyébként pont hogy kerülni kéne az ilyeneket hogy hosszantartóan jól nézz ki. Pl mindent aminek az összetevői között parfüm van visszarakom a polcra, mert brutálisan rongálja a bőrt.


Régen napi 1x megmostam az arcom reggel borotválkozásnál reggel. Manapság már sajnos néha 2x, mert bekenem disznózsírral a bőröm. Tökéletesen ápolja és nincsen benne semmi káros mű retek.


Viszonyítás képpen: Egyetemen adok órákat, mégis van hogy elkérik a boltban a személyit néha.


Hónaljam azóta büdös mióta dezodor, meg borotva kiirtotta a természetes élővilágot onnan. Nagyon irritál, de ennyit engedtem asszonynak.

2020. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%

“ Hónaljam azóta büdös mióta dezodor, meg borotva kiirtotta a természetes élővilágot onnan. Nagyon irritál, de ennyit engedtem asszonynak.”


Szerinted ő miért kérte, hogy borotváld és dezodorozd? Biztos azért, mert előtte rózsaillatú voltál.

2020. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
32%
Kozmetikus? Azért ez már nem az ápoltság kategória, hanem a piperkőcségé. Metroszexuális vagy szimplán, nem ápolt férfi és pont ezért tartanak férfiatlannak. A p***ncidat borotválod?
2020. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 nemaRendőrség ***** válasza:
12%
Nem tartja vonzónak ha egy férfinek szőrös a hónalja. Miután elkezdtem borotválni nincs felülete az izzadtságnak elpárologni így büdös lett
2020. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
38%
Nekem ez tetszik. Éld úgy az életed, ahogyan szeretnéd, fèrfias vagy nyugi! 29/l :-)
2020. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

7: Ez hülyeség. Ha izzadsz, annak nincs szaga. Ha kölcsönhatásba lép a levegővel, környezettel, akkor lesz egy idő után. Akkor is, ha van szőr. Sőt! Egyszerűbb tisztán, illatosan tartani, ha nincs szőr.

Szerintem te magadon nem érezted, de tuti, akkor is volt szagod, amikor még szőrös voltál.

2020. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

A kozmetikus különösen bőrprobléma esetén nem piperkőcség :D


Szerointem nem gond ha valaki ápolja és karbantartja a testét, és ehhez használja a megfelelő szereket, az már gond ha kimegy a szélbe és visítja hogy "jajj a hajam" az nekem az, de amúgy a fürdőben mindenki töltsön annyit amitől jól érzi magát.


Mellesleg ez a ne használj szereket ez nagyon vicces, légyszi menj ölelj meg egy hajléktalant :D ő semmit se használ

2020. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!