Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi helyzetről?

Figyelt kérdés

Szomszéddal beszélgetek (társasház), s egyszer csak jön egy pizzafutár:

-Szabó Zsuzsannát keresem.

Erre mi:

-Ó ez valami tévedés lehet, 20 éve elköltözött.

S elküldtük.

1 héttel késöbb megint beszélgetek a szomszéddal, erre odajön egy nő:

-Én vagyok az új lakó szeretnék bemutatkozni. Szabó Zsuzsanna.


2020. ápr. 7. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha velem történne meg, én elmondanám neki, hogy véletlenül elhajtottam multkor a futárját, mert nem tudtam, hogy ő itt lakik. Ha nem is ütközött bele a futárba a lépcsőházban, akkor felajánlanám neki, hogy jóváteszem a hibám, és meghívom egy pizzára valamikor :)
2020. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem elküldjük a futárt ha nem hozzánk jött...

Az egyik lakó barátnője is rendelhetett volna pizzát, vagy bárki akit nem ismersz a házban.

2020. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, honnan kéne tudnod hogy ki költözik oda éppen?
2020. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
semmi , pizzafutár egy idióta
2020. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem így szoktak a pizzafutárok működni, becsenget a kaputelefonon vagy megcsörgeti a megadott mobilszámot, nem a szomszédoktól kérdezősködik. Vagy ez valami zimbabwei faluban volt?
2020. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az a véleményem, hogy utálom az ilyen mindenbe belekotkodácsoló embereket.

Ha nem kamu nevet írtál, akkor tudhatnád, hogy kb. 600.000 db Szabó Zsuzsanna van az országban. Mert ha mondjuk Hortobágyiné Kosztincsák Emerencia Prünielláról lenne szó, akkor persze gyanús lenne, hogy nem költözött be egy ugyanilyen nevű lakó.

A futárnak is lehetett volna annyi esze, hogy telefonál.

2020. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez így tényleg nem reális. Amúgy sosem értettem azokat, akik ilyenkor elkezdenek okoskodni. Kétlem, hogy bárki ismerné a társasházak minden lakóját és családtagját, szóval aki elkezdi mondani, hogy az illető 20 éve nem lakik ott, az légyszi, inkább szavazni se menjen el. Amúgy meg what? Kinek a fejében áll az össze, hogy egy 20 éves lakó rendel? :D
2020. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, milyen alapon külditek el a futárt.

Ha valakinél ott egy haverja és ő rendel, akkor mi van? :D

2020. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy jó nagy gyökér vagy, ha szerinted ez vicces dolog, hogy most azt hiszitek, jól kib.asztatok a kajarendelővel meg a futárral is.

De lám, visszanyalt a fagyi rendesen. Meg is érdemlitek. Nőjetek inkább fel.

2020. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért szögezzünk már le egyet: ha látogató rendel a saját nevére, nem a saját lakásása címére pizzát, akkor ő egy hülye.

Én így rendelném: Kovács József (vagy ezt sem mondom be), egy pizzát kérek Varga Lajos címére + a cím. Akkor a futár Varga Lajost keresi és nem Kovács Józsefet. Ilyen egyszerű.

2020. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!