Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő helyzetről?

Figyelt kérdés

Ülök egy presszóban s kávézom. Odamegy egy asztalhoz egy ember akit nézek oldalról, s a mozgását, s gyanús lesz, hogy egy 18 éve nem látott jóismerősőm. Amikor leülne az asztalhoz, szembefordul velem, s akkor már biztos vagyok benne, hogy ő az. Intek, szinte kiáltok, - Heló! Rámnéz, felvidul az arca, visszaszól - Helo! A hanghordozása is ugyanaz. Kicsit őszebb, kicsit szakállasabb, de minden stimmel, biztos vagyok benne, hogy ő az. Odamegyek, kezet fogok vele, az asztalomhoz invitálom. További szavaiból, mozgásából, külsejéből mindenből, kétségem sincs már hogy Ő az. leülünk, beszélgetünk, égi ismerősökről, stimmel, ismerem őket. sajnos volt aki meghalt, volt akivel nemrég találkoztam, s említ persze olyanokat is akiket nem ismerek, de őket nem 18 éve ismerte meg. kibeszélünk sokakat kivel mi történt, sajnos van aki pár éve meghalt s tőle tudtam meg. Végül elköszönök, mennem kell, s köszönés után közli:

- Egy utolsó kérdés: Te tulajdonképpen ki vagy?


2019. szept. 6. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint egy kabaréjelenet.
2019. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alain Delon ***** válasza:
Konkrétan a nevedre nem emlékezett. Nekem is van ilyen.
2019. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy a nevedre nem emlékezett, vagy csak nagyjából tudta, hogy ki lehetsz. Rengetegszer bolt úgy, hogy valaki köszönt, vagy épp szóba állt velem xy-ról érdeklődni és fogalmam sem volt, hogy konkrétan ki lehet. A témából kikövetkeztettem, hogy kb honnan ismerhetem, de a kiléte nem marad meg nekem, ha pár évig nem beszélek velük.
2019. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!