Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hogy lehet elkerülni hogy...

Azt hogy lehet elkerülni hogy ne érdekeljek egy eladot, vagy ne faggasson egy elado?

Figyelt kérdés

Sima àtlagos nönek tartom magam pedig akit normal esetben észre sem kéne venni.


Alapbol utàlok bratyizni idegenekkel mert abbol mindig csak a rosszindulat sül ki. Pl amikor erröl arrol kerdez a szomszed is màsnap mar teljesen kiforditva hallom vissza. Ez ugy jellemzö az emberekre nekem ugy tünik.


Alapbol vàltogatom a lakhelyeim(alberletek), a boltokat (nincs törzshelyem), de akarhova költözök pl a sarki kisbolti elado ugy megjegyez magànak, ne nagyobb üzletekben is(nem bevasarloparkok annal kisebb), es ha màr 3.alkalommal jelenek meg, màr kezdik is. Talàn a környéken dolgozom? Mit dolgozom hova megyek miert jàrok arra merre lakom.


Nem èrtem azt hogy akivel ha muszajbol de egynél többször ha interakcioba kerülök is, mièrt hiszik azt hogy màr akkor ismerösük is lettem?


Irritàl hogy joforman mintha magyarazkodnom kene hogy miert ott vasarolok ahol, meg bemutatkozasra kenyszetitenek ki vagyok mit csinalok.

Multkor meg poenokkal kezdett sertegetni egy penztaros, szabàlyosan suemelyeskedett mert rokon eleven kisfiuval voltam es legközelebb ugy fogadott hogy nem hoztam most a "duracell nyuszit"?


Szoval mielött azt hinnê barki higy szimpla emberi kivancsisàg, nem, ez nem az.


Most is latom hogy abban a mini boltban ahova ujabban jarok(3.alkalom) mindig 2 penztaros van es 100% hogy rolam pusmognak, ugyanis ma màr elkezdtek faggatni merre dolgozom.


Hogyan lehet ugy élni hogy ne érezzenek màr velem beszélgetös kényszert az emberek, ne ezt vàltsam màr ki?


2020. ápr. 8. 09:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig fejhallgatót viselek, ha vásárolok, olyankor békén hagynak.
2020. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Miért erőlteted a kisboltokat? Egy multinál elveszel a tömegben és nem a "Tudod a csajszi aki nem szeret beszélgetni " leszel, hanem 1 a napi sokezerből. Ott pl nagyívben xarnak rá hogy ki vagy és az eladó még húzza is a száját ha kérdezel valamit. A te aktuális problémádat rövidre zárná, legalábbis a vásárlós részét. De Pl a "duracell nyuszi" sem sértegetés volt szerintem csak simán jópofi akart lenni az ember. Elhiszem hogy k*cs*g a szomszéd, de szerintem nagy hiba az összes számodra ismeretlen embert egy kalap alá venni vele. Falat építettél magad köré és aki csak bekukucskál rajta az egyből tarack gyökér?
2020. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Te vagy az, akinek túl izgalmas élete van ahhoz, hogy az éppen aktuális randipartnere falfestését hallgassa? :D

Ha nem, akkor bocsi, összekeverlek valakivel.

2020. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!