Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt velem? Ebből lehet...

Mi történt velem? Ebből lehet gond, vagy maximum a megítélésem romolhat?

Figyelt kérdés

Egyre többször vagyok gátlástalan, "vakmerő" és érzéketlen.


Pl voltam tegnap boltban, es kis címletek voltak nálam (kétezresek, ezresek). Nagybevásárlás volt, tisztálkodószertől kajáig mindent vettem így "sokat" fizettem.


Mikor számoltam a pénzt (elfordultam ahogy tudtam, próbáltam szolidan mert rühellem a "felvágást") egy nő a gyerekével a sorban mögöttem tett egy megjegyzést hogy "az igen, van mit költeni".


Csak felé fordítottam a fejem, a szemébe néztem pár másodpercig, és annyit mondtam hogy "a saját dolgoddal törődj". Észre sem vettem de még utána is addig néztem néma csneben amígy el nem fordította a fejét. A kasszás sem köszönt vissza mikor távoztam. Ennyire rosszul festett hogy "megvédtem magam"?


Oké, (szerintem) ő volt bunko, talán én is (ezt döntsétek el ti), de az ilyenek nálam rendszeresek lettek.


Pl egy kéregetőt is halkan, de elég hidegen küldtem el melegebb éghajlatra a minap.



Sosem voltam ilyen, megvan a munkám, nem tört meg az életem. Miért lehet ez? Nem érzem hoy be lennék sokallva.



2020. ápr. 9. 08:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy em vagyok pénzes. Átlag raktári állásom van normál fizuval. Nem is prémium dolgokat vettem, nem látszik rajtam hogy lóvés lennék. A vett holmit is gyalog vittem haza, kocsim sincs.
2020. ápr. 9. 08:35
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi gond lehet ebből? Ki nem szarja le? Ha beszólnak én is visszaszólok. Ennyi.

A legtöbb ember addig nagypofájú és önérzetes amíg helyre nem rakják őket.

2020. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem gond lényegében...

Csak nekem is fura hogy ilyen helyzetekben már nem szorongok hanem ugyan olyan stabil pulzussal csinálok ilyeneket. Pár hete még a szemkontaktust sem tudtam nagyon tartani, most meg ezt csináltam.

2020. ápr. 9. 08:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól leszerelted az egyént, higgadtan, de ütősen, lenne mit tanulnom tőled:). Jól tetted. Az, hogy valakinek épp felaprózott manija van épp, nem jelenti azt, hogy pénzes lenne.
2020. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Megvan a munkád, nem tört meg az életed, van bőven pénzed, tehát minden adottság és körülmény megvan ahhoz, hogy egy igazi pöts legyél. A hozzád hasonlók általában egytől egyik ilyenek, szóval ne aggódj, ez nem egyedi.

Majd ha megtör,az élet kicsit és neked is kérned kell, mert most ez bárkit utolérhet, na akkor majd nem leszel ilyen vakmerő és kivagyi.

2020. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves szidalmazónak:

Képzeld, szorultam már gyógyszeres kezelésre, voltam életveszélyes állapotban és komoly krízisben is.

Tört már meg az élet, de most köszönöm, a járvány ellenére is boldog vagyok és jól érzem magam.


Szép napot neked.

2020. ápr. 9. 10:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és négyes, neked is köszönöm a válaszod :) téged sem felejtelek el azért :)
2020. ápr. 9. 10:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az 5-os valaszolo a no a sorbol. : D


Egyebkent pedig jol tetted, hogy helyre raktad. Nem ertem hogy jon barki is ahhoz, hogy mas penztarcajaban kotorasszon. Semmi koze hozza, hogy mennyi penzed van es mire koltod. Az pedig mindennek a teteje, hogy a kasszanal meg lesi is a penztarcad.

2020. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Akkor csak nem vagyok olyan szar alak :D

2020. ápr. 9. 15:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem egy ilyen buta, proli ilyeneket mondana, hogy “az igen, van mit költeni”, biztos hogy én sem hagytam volna szó nélkül. Undorító magyar szokás ez, hogy mások pénztárcájában turkálunk. És te még finoman, diplomatikusan fejezted ki magad, én lehet, hogy az anyjába küldeném ezeket. Védd meg magad minden helyzetben, ne hunyászkodj meg. Ha meg a kasszás se köszön vissza, az már az ő szegénységi bizonyítványa. (Nem véletlenül lett kasszás....)
2020. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!