Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most azt a korszakot éljük...

Most azt a korszakot éljük hogy csak a hosszú combu vékony nők a szepek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 14:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ilyen paraméterekkel az alkatod biztosan rendben van.
2020. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mit "és"? Kérdezték és valaszoltam.
2020. ápr. 10. 15:00
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, legyen lapos hasad, darázsderekad, mindemellett feszes melleid és nagy segged mert erre gerjednek.
2020. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy te is szép nő vagy. Gondolom kevesen kezdeményeznek ezért juthattál erre a következtetésre ami a kérdést illeti.
2020. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ahány ember, annyiféle igény. Van, akinek bárki jó lenne már.
2020. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már, azt a korszakot éljük amikor divat bántani a vékony lányokat, ha 2 kg-val kevesebb vagy mint az átlag akkor göhös anorexiás r*b*nc vagy.


5 éve lekövérezték azt aki 165cm-hez 45kg volt most meg normális ha valaki fel akar hízni 150kg-ra.

(Semelyik nem jó sztm)


Na bocsi nem akarok hisztizni, csak pont az ellenkezőjet tapasztalom mint te.

Most amúgy szerintem a lapos has széles csipővel és nagy cicikkel az ideál.

Neked jó a súlyod is, meg a magassagod is szerintem :)

2020. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"En 168cm magas vagyok es 54kg. Van mellem es fenekem is. Vekony derekam van, viszont atlagos hosszúságú a combom."


Ezek szerint te azt hiszed,hogy két hosszú combon múlik a szépség? Ez azért így elég vicces.

2020. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen, mert az exem mindig azt hajtogatta előttem, hogy csak a hosszu vekony comboknal nincs szebb es annyira rosszul esett, hogy szoknyát se húztam már, hogy ne latszodjanak a labaim,azota is azt nezem mindig hogy hogy tudnam elrejteni a combjaimat hosszu felsovel. Tudom higy gáz vagyok, de nagyon ez van bennem.
2020. ápr. 10. 19:39
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem éppen ellenkezőleg. Azt a korszakot éljük, ahol az elhízott zsírdisznókra olyanokat mondunk, mint “husis, molett, homokóra alkat” stb és ezeket dícsérjük agyon a “fogadd el magad úgy ahogy vagy” szlogen alapján, pedig 3 lépcsőfokot nem tudnak megtenni megfulladás nélkül. Emlékezzetek, amikor a bolond Schobert Norbi azt merte mondani, hogy nincs gusztusa a döngő léptű tehenekhez, erre az ország a torkának ugrott. Most ilyen korszakot élünk.


Ettől függetlenül a tény az tény marad: a vékony az egészséges és az igényes.

2020. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az exed egy paraszt. Nem mutatnál egy képet arc nélkül ?
2020. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!