Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen ez a srác? Ő...

Miért ilyen ez a srác? Ő volna az "elérhetetlen" kategória?

Figyelt kérdés

Az elérhetetlent inkább a személyiségére értem.


Egy rövid jellemzés róla:


Magas, nem mondom hogy jóképű, 10-es skálán mondjuk 7-8. Van rajta bőven izom, az a nagydarab fajta. Nem kövér, de a soványtól messze áll, amolyan "pont jó", nem lóg rajta sehol a háj, elfogadható mennyiség van rajta.

Szőke haj, kék szem (lélekbehatóan tud nézni, nem tudom hogy csinálja).


A lényeg: baromira okos. De tényleg. Már ismerem egy ideje, a reál tudományos dolgokon kívül mindenben kiforrt véleménye van, rengeteget olvas, kutat, nyelveket tanul, dolgozik hogy építse az életét, olyan összeszedett és rendezett az egész ember, hogy szinte már rémisztő. Soka embertől hallottam már ezt vissza.


Több embert is húzott ki lelki mélypontból, sokaknak megváltoztatta a világszemléletét a tanácsaival, valahogy olyan elragadó személyiség, és nagyon durván jó humora van, képes tíz percig nevettetni egy társaságot, mintha standupolna.


Ő 23 éves, egyedül él, elvan a maga világában, de van (most a helyzet miatt nyilván nincs) szociális élete.


A fő hogy őt láttam is, és hallottam is, hogy sok lányt utasít el, pedig abszolút nem szorong a lányok társaságában.


Mi lehet az oka annak hogy ő ilyen? Ő volna az "elérhetetlen" ember?



2020. ápr. 12. 06:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem epekedek, csak nagyon kíváncsi vagyok mit gondoltok. Azért "dicsőitettem" hogy jól leírjam milyen ember. Amúgy nincs nagy arca, teljesen átlag az önbecsülése. Objektív, egyensúlyban van.
2020. ápr. 12. 08:49
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Tyűű, ez aztán a tökéletes pali, már csak az hiányzott, hogy azt is hozzáköltsd, hogy szent, és hogy tud járni a vizen.
2020. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Miért nem hihető hogy van ilyen? Mi a baj vele? Nem gúnyt kértem hanem veleményt...
2020. ápr. 12. 09:14
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

De most milyen velemenyt varsz vad idegenektol?

Ha annyira lehengerlo szemelyiseg, akkor az a te es az egesz kornyezeted szamara nyilvanvalo.

Most milyen valaszokat vartal? Hogy !!! szuper a pasi, ilyen csak egy van a milliobol, o a mindenhato Isten?

Szemelyes tapasztalat nelkul, online feluleten leirt tulajdonsagokrol mit lehet irni?

Es miert fontos, hogy ismeretlen emberek mit gondolnak errol az emberrol?

2020. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak számodra elérhetetlen...


Nincs “elérhetetlen kategória/személyiség”, aki veled ridegen bánik, attól mèg neki is lehet olyan ember az életében, akit közel engem magához.

2020. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
enged*
2020. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Beleestél? :)

Szerintem talán komoly kapcsolatot keres és nem tudja elképzelni az életét azzal a lánnyal, aki felajánlkozik neki.

2020. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Vagy csak egy valóban INTELLIGENS és független ember, aki nem másokkal próbálja felvidítani magát, és rájön, hogy sokkal boldogabb az ember ha szingli.
2020. ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Több évi ismeretség után nem alakult ki semmi nem is fog. Elsőre lehengerlő utána meg jön a paff.
2020. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!