Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik külső tulajdonságodat...

Melyik külső tulajdonságodat szereted legkevésbé magadban?

Figyelt kérdés

El tudtad fogadni?

Ha igen, akkor hogyan?


Köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 12. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyen nőnek pattanások az arcomon, hátom, karomon, mellemen meg mindenhol igazából.

El tudtam fogadni.

F

2020. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Én nagyon nem szeretem az orromat. Kicsit görbe meg olyan nagy. De nem vészes. Hogy hogyan tudtam elfogadni? Hát mivel 15 éves vagyok, nem tudnám megműttetni magamnak. De szerintem nem is tenném. Miért? Te mivel nem vagy elégedett magadon?
2020. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kövér vagyok. De dolgozom rajta.
2020. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A pufok arcomat, ami akkor is pufok, ha nem vagyok kover, de ha csak par kilot hizok, akkor mar olyan a fejem, mintha a testem 120 kilo lenne. Igazabol ha tartom a normal sulyomat, konturral tudok javitani rajta es akkor ugy tunik, mintha lenne arccsontom, de ha csak par kilo feljon az a fejemen latszik meg eloszor, a testemmel semmi bajom par kilo felesleggel, de a fejem...
2020. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Metionin ***** válasza:
A hajszínemet de 16 éves korom óta festem. Illetve sokáig az arcom formáját sem szerettem, csúfoltak is érte. Az egyik szülőm nem magyar és tőle sikerült eléggé balti arcformát örökölni ami a gyerekkori környezetemben nem volt megszokott de azóta már láttam sok embert, híreseket is ilyen arccal és éltem is apám származási országában ahol szintén sokan jönnek szembe az utcán hasonló arccal, szóval már nem érdekel. Sőt, van amikor már szépnek is látom :D amúgy ilyen piszlicsáré dolgok vannak még hogy pl. a körmeim nagyon kicsik és szögletesek, nagyon pici körömágyam van ami miatt fél centi fehér részt kell rá növesztenem, csak hogy elérjen az ujjam végéig és akkor néz ki úgy mint másoknak tövig vágva. Néha eszembe jut hogy milyen szépen ki tudnám festeni ha szép hosszúkás körmeim lennének, de így minek :D vagy balettban mennyire szebb lenne néhány mozdulat ha kicsit hosszabbak lennének a lábaim de ez is ilyen futó gondolat néha amit utána el is felejtek.
2020. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1, A furcsa gondolkodásmódomat, a fura járásomat;

2, Mostanában már igen, de sokáig nem ment;

3, Sokat foglalkoztam vele, míg rájöttem, nem érdemes. Van, amin tudok változtatni, azt megteszem (fura gondolkodásmód), van, amin nem (fura járás). És a Kowa "Amilyen hülye vagy" c. száma is segített.

2020. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hajlott a hátam.(gerincferdülés)Nem tudtam elfogadni,nem is lehet,mivel elég gyakran fáj,de beletörődtem.(Műtéttel kockáztatnám,hogy nyaktól lefelé megbénulok+többet nem végezhetnék komolyabb fizikai aktivitást.Orvos mondta.)
2020. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az orromat, nagy és széles is meg a fejem is kicsit kerek... Hát nem tudom, ahogy teltek az évek megbarátkoztam vele. Az biztos, hogy soha nem műttetném meg semmimet. 19/L
2020. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
olyan vékonyszálú a hajam, hogy lehetetlen megcsinálni bármilyen hajformát ami nem lelapított
2020. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, azt kívánom mindenkinek, hogy javuljon a helyzet! :)

Tudom, hogy nehéz, de mindannyian próbáljuk meg elfogadni magunkat és tartsunk ki!


Igaziból nekem annyi a "problémám", hogy hatalmas nagy, elálló füleim vannak.

Nem valami szépek, a hajammal próbálom őket eltakarni, de valahol mindig kikacsintgatnak a tincseim alól. :D


De hát ennél sokkal rosszabb dolgok is vannak, sőt...



17:03-kor író válaszoló:

Nem lehet, hogy valamilyen gyógytorna jót tenne a hátadnak? Az egyik ismerősöm is gerincferdüléssel járt gyógytornára, neki sokat segített, de nem tudom...

Szerintem kérdezd meg az orvosodat.

És jobbulást! :)



Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát, ne keseregjünk! :D

2020. ápr. 13. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!