Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek megtörtént már, hogy...

Veletek megtörtént már, hogy bedrogoztak valahol? Szüleitek hogyan reagálnának rá?

Figyelt kérdés

Nekem egy szórakozóhelyen tették bele az italomba az osztálytársaim! Én voltam a marha, hogy köztudott, hogy drogoznak, meg 4 évig megkeserítették az életemet, és elfogadtam mégis! Bankett volt... Az után nem sokkal kezdett kiesni minden! Nem ittam sokat, de volt előtte egyszer, hogy igen, de akkor sem estek ki órák, foszlányok maradtak csak és nem ájultam el! Valami olyan emlékem még van, hogy egy srác, aki az osztálytársam rángat egy parkban, nem tudom, hogy kerültem oda, sírtam neki, hogy nem tudok menni. Akkor a térdemnél fogva húzott a földön... Töbre nem emlékszem...


Mentő vitt be észméletlenül a kórházba, egy bank biztonsági őre vett észre. Eszméletlenül magamra hagytak a városban. Viszont az első lofon az jött, hogy lekötözvw, mimden értekemtől megfosztva, még a telefonomat sem adták oda, kérésre sem. Úgy beszélt velem a nővér, mint egy kutyával, bántalmazott, nem engedett ki wc-re majd közölte, hogy "nézzenek oda alig múlt el 18 éves és máris jogai vannak"... Végül egy fiatal ápolónő megszánt és kikísért wc-re, hogy ne lekötözve magam alá vizeljek, mert katéter sem volt... Megtagadták, hogy bárkit értesítsek. Nem bántottam snekit, tisztelettudó voltam. Majd az orvos is megérkezett, meg sem kérdezte, mi történt... Közöltem, hogy másnap az igazgatónőt ertesítem erről, ha nem értesítő a szüleimet... Közben meg lett a lelet is, de arra odaértek és saját felelősségre hazavittek... 15.000 forinttal meg kirabolt a nővér, mert leltárazták a cuccaimat... Természetesen kiderült, hogy bedrogoztak, meg utólag vissza is hallottam, de nem lett az egészből semmi sem, bizonyíték hiányában...


Utána meg kezdődött anyáméknrészéről itthon, a miért nem jöttél haza, miért nem, miért nem busszal.. Meg engem szidtak, bántottal, meg én mit teszek velük... Borzalmas volt.


A drágalátós osztálytársaim lejáratása is tart, mert szarrá pl3tyklátká az egész várost, hogy "detoxba került".


Nem kamu a sztori, ilyet felesleges írni! Csak rosszabb is történhetett volna ezerszer, ezek az aljadékok meg elérték a céljukat...


Ráadásul a szüleim sem álltak mellém, szokás szerint, mi van, ha falun megtudják, hogy magyarázzuk meg... Nem az, hogy még viszonylag szerencséseb megúsztam. Hosszú órák estek ki, plusz amíg még ájultan feküdtem... A nővér meg úgy bánt velem, mint egy drogos prostival, az alapvető emberi jogokat meg semmibe sem véve, azbsem hatotta meg, hogy sírtam neki, hogy magának nincs gyereke, meg ne kelljen lekötözve magam alá pisilnom... Nem voltam agresszív, alapból úgy ébredtem...



2020. ápr. 12. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem történt ilyen, de aki ilyet, csinál kezét lábát eltörném
2020. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Már ott bukott a történet hogy a nővér kirabolt 15.000 Ft al. Szerinted az állását kockáztatja a te 15 ezer forintért? Kamu szaga van nagyon a történetnek. Meg nem erőszakoltak? Bojlert nem loptál?
2020. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Kamu. Ennyire unatkozol a karanténban ? :D
2020. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok, igen, leleltározták a cuccomat, de tűnhetek el a mentőben is, vagy akik otthagytak, vehették el, emiatt hiába tettem volna feljelentést... De szerintem a nővér volt...


Ez nem idei sztori...


Bukott a sztori, igazi áldozat hibáztatása... Milyen bojler? 😂😂😂😂😂 Komolyan? Csak én nem értem?

2020. ápr. 12. 17:23
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy hogy idei vagy sem, kamu
2020. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Valaki bojlert emlegetett? Nekem van eladó, de már olyan régóta, hogy azt se nagyon bánnám, ha valaki ellopná
2020. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Bazzeg te százas vagy?


Kamu, te cdak tudod, te veled történt igaz?

2020. ápr. 12. 18:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Kiakadtál ez már jó jel. Most már megerősítetted hogy kamu😂😂
2020. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mit erősítek meg? Szerintem az a te szegénységi bizonyítványod, ha ez neked vicces... Lehet nevetni rajta, ugye? Te sem vagy különb...


Bojleren akadtam ki, az hogy jön ode??? Betegek vagytok!

2020. ápr. 12. 19:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a beteg akinek ilyen agyszüleményei vannak mint amiket itt össze hordtál. Több okból is vérzik a sztorid. Vagy rosszat álmodtál vagy néztél valami filmet amit nem kellett volna. 😂😂 Bojlerem nekem is van eladó amúgy
2020. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!