Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi szamit jó alaknak egy nőnél?

Mi szamit jó alaknak egy nőnél?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mint Julia Roberts volt 23 évesen. Na ott kezdődik egy jó nő.
2020. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Ez emberfüggő. Én nem sminkelek, kicsit sportosabban öltözök, alacsony vagyok és vékony, de nem sovány, hosszú a hajam.


Voltak, akik azt mondták, hogy sminkelnem kéne meg dögösebben öltöznöm és a hajammal valamit kezdenem meg manikűröshöz is elmehetnék - más meg azt mondta, hogy természetesen vagyok szép és a ruháim csinosak és a hajam is tetszik nekik és nincs semmi baj azzal, ha nem lakkozom a körmömet.


Volt időszak, amikor volt egy kis felesleg rajtam.


Voltak olyanok, akik mondták, hogy még jól is áll, mások azt, hogy fogyjak le.


Én speciel úgy vagyok vele, hogy egy nő minél kevesebb sminket használ, annál szebb számomra és csinosabb, ha lazábban öltözik és nincsenek méteres körmei. Más meg pont azt találja csinosnak, amit én nem.

2020. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Kinek? Jó alakú lehet valaki vékonyan, sportosan, nőiesen is. Alkatban van sok féle. Az a szép, ha valaki arányos.
2020. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ami pozitív kisugárzást generál.
2020. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Emberfüggő, de szerintem a fenékhez képest karcsú derék és egy férfihoz mérten törékenyebb alkat például tipikusan nőies. Ehhez nyilván szükséges, hogy az illető ne legyen túl sovány, személy szerint mindkét nemnél előnynek tartom az izomzatot, mert tökéletesen megmutatja, hogy az adott személyen hol kell kidomborodnia a dolgoknak. A női izmos lábak, a szép, szolidan kockás has, a kerek fenék és a feszes csípő, ahol az izom fölött kidomborodik kicsit az a kis husi... Számomra ez a nőies.
2020. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

Nekem vékony derekam, kis mellem, izmos kerek popsim, vékony, enyhén izmos testem van, hosszú barna hajam van és nagyon sok férfi megnéz és tetszem is nekik.

Süt rólam az boldog életvidámság.


De a szépség mindenkinél mást jelent. Valaki szerint a molett hölgyek sokkal szebbek, mint a vékonyak. Van, aki az izmosabb nőket szereti, van, aki meg csak az átlagosat. Szóval ez ízlés függvénye. :)

2020. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pl.: Sonya Kraus alakja.
2020. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Több fajta van.A simán jótól a kib4s7ott jóig.

Erre azt mondom jó:

[link]

Ez jóból már a felső kategória nálam.

[link]

Ez meg kib4s7ott jó:

[link]

2020. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolso! Az utolsó kepen levo holgy nem kis darab XD
2020. ápr. 13. 17:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért szívesen megmásznék egy ilyen hegyet;)
2020. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!