Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyennek számít ez az alak?...

Milyennek számít ez az alak? Kövér, vagy rendben van? Mennyire számít, , jó alaknak’’?

Figyelt kérdés

164 centi vagyok, 49 kg kb. A mellem körmérete 90 cm, a derekam 68 cm, a csípőm 89 cm, a fenekem 93-4 cm.


Sportolok, és azt mondják mások, hogy ne fogyjak, de így is van hasam, de csak szerintem nem szép / nagy. Meg hogy a csípőm, mellem, fenekem aránya milyennek számít. Nem érzem szépnek magam, nem tudom kövér / arányos vagyok-e?


Szerintetek fogyjak, vagy milyen az alakom? Mire eddzek?


17/L



2019. máj. 4. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
bőven jónak tűnik, de képet és többet tudunk mondani
2019. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon nagyon jó vagy így, nehogy fogyj!

Csak viszonyításként én 169 cm vagyok, 65 kg 97-73-91 es méretekkel, veled ellentétben tényleg egy picit ducin,neked semmit sem kell fogynod!

16L

2019. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy izmosodnod kéne. Nekem ilyen adataim vannak 160 centisen, 55 kilósan és nincs hasam. De képpel tényleg többet tudnánk mondani. Az is lehet, hogy csak te beszéled be magadnak és nem kell semmit csinálnod csak fenntartani azt ami van.
2019. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
0%

90-60-90 a tökélete női arány sokak szerint, és neked ez van. Az arcodon ez még nem segít mondjuk :D


Képet!

2019. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha betontálca arcod van és nem szopsz, leszarom az alakod.
2019. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 93-94 a csípőméreted, derekad miatt inkább cselló vagy oszlop testalkatú vagy, a homokórához nem elég keskeny.Persze kép alapján ezt könnyebb megmondani.
2019. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, és nem kell fogynod. Nem mindenkinek van darázsdereka, ez alkati kérdés. Az edzés persze nem árt, ha jó alakot szeretnél, az egészségnek is jót tesz, de nem kell túlzásba vinni. Teljes testre a legjobb.
2019. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Képet!
2019. máj. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amikor a hasadat vizslatod, mindig arra gondolj, hogy még az instás fitnesz-sztároknak is hurkás lesz a hasa, ha lehajolnak. Ez teljesen normális. Nyilván mindenki azt a képet teszi fel, ami a legelőnyösebb helyzetben van fényképezve, sőt esetleg még kicsit javít is rajta utólag. Mivel ilyen képeket látunk a leggyakrabban, könnyen magunkat is ehhez hasonlítjuk, automatikusan rááll az agyunk erre, de ez persze hülyeség, hiszen magadat nem mindig csak a legjobb formádban látod.

2019. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz, ehhez a magassághoz az én ízlésemhez 60-68 kg közt kellene legyél.

A csontos nők nem szexik..

36F

2019. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!