Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálnak az emberek és...

Miért utálnak az emberek és az állatok? Több lent

Figyelt kérdés
Az emberek is utálnak, mindig is ki voltam közítve, a külsőm se szép, a belsőm se fényes. Szorgalmas vagyok, tudok kedves is lenni, de ki**szottul bunkó vagyok. 🤷🏽‍♀️ Ezért meg is értem, ha az emberek utálnak. Egyszerűen ez lett a védekező képességem az ellen, hogy átb*sszanak, vagy csalódjak valakiben. Kis koromban egyeltalán nem voltam rossz tulajdonságokkal felruházva, egyszerűen n voltam divatmodell ruhákban a oviban meg az általánosban, mint egyesek. Bár ezt tudom, hogy ez piszkos gyerek/tini szokás a mások szekálása, de engem egy életre tönkretettek. Egyeltalán nincsenek barátaim. Most is ki vagyok közösítve a középiskolában. De ez tovább fog kísérni akkor is, ha már dolgozom. Egy-két melóhelyemen is volt rá példa, persze ott tudom, hogy szivatjak az újoncokat. Ebbe beletörődtem. Tudom, magamnak köszönhetem, nem tudok megváltozni, sokszor próbáltam. De abba nem tudok beletörődni, hogy imádom az állatokat, de ők elutasítanak. Viccesen hangzik, de még a saját kutyám is, a lovak is. Pedig szépen bánok velük, nem félek tőlük, imádom őket. Talán érzik rajtam az önbizalom hiányát?

2020. ápr. 13. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Adj nekik Pedigréét, akkor szeretni fognak!
2020. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyugi rendes kaját kapnak, törődést is kapnak, csak elutasítanak
2020. ápr. 13. 12:18
 3/11 A kérdező kommentje:
Ok nélkül, akinek nem vagyok szimpi kívülrol, annak én se fogom a seggét nyalni. Sajnos a családom nagy hatással van a viselkedésemre (részeges apám). Attól félek, hogy már nem tudok felhagyni a viselkedésemmel. Pedig a saját családomnál próbálok majd mindent máshogy csinálni, ha lesz gyerekem.
2020. ápr. 13. 12:57
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

nálam kevesebb rondább ember van, viszont szinte minden állat szeret.

Kutya sosem harapott meg, még a nagy kutyaidomárok is fogták a fejüket, amikor bementem 3 rottweiler közé, akik ott őrjöngtek. Vége az lett, hogy össze lettem nyalva.


Valamit nem jól csinálsz, ha nem adsz szeretetet, semmilyen élőlény se fog viszont szeretni.

2020. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Egészen biztos lennének illetve vannak, akik szeretnek (kinézetedtő függetlenül), de már annyira tele vagy negatív érzésekkel, hogy ezt meg sem látod, el sem hiszed. A negatívumokat pedig, amik benned vannak, jó ösztönnel megérzik az állatok. Másrészt állítólag látják az aurát is, ami ugye a folyamatos negatív érzések hatására nem túl bizalomkeltő.

A saját állataidnál is tapasztalod ezt?

2020. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, igen. :) (auraban is hiszek amúgy)
2020. ápr. 13. 13:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem!

Miben nyilvánul meg, hogy az állatok elutasítanak?

Pl. a kutyád?

2020. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha simogatni akarom otthagy(nak), elmenekül 😄

Harapja még a családtagjait is. Játszani se szeret velem.

2020. ápr. 13. 16:29
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Azért ebből még nem kellene ilyen messzemenő következtetéseket levonnod!

Van kutya, akivel nem lehet "babázni" nekem is volt ilyen, pedig a nagyon szomorú előélete miatt az egyetlen voltam a Földön, akiben megbízott.

Írod, hogy "Harapja még a családtagjait is."

Akkor a maximális szeretet nála, hogy téged viszont nem harap. Biztos van oka, hogy miért ilyen, de az ok nem az, hogy téged utál!

2020. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Engem harap a legjobban, én próbáltam nevelni, és volt 1-2 pofon az elején, és az volt a legnagyobb hiba, megjegyezte. Temperamentumos fajta, bikaterelo, tehát neki a napi 3× való lemozgatas sem elég.
2020. ápr. 13. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!