Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberek miért ilyen állatok...

Az emberek miért ilyen állatok, hogy elnyomják a gyengébbet, ha nem állsz ki magadért akkor feljogosítva érzik magukat, hogy átgázoljanak rajtad?

Figyelt kérdés
És még arra hivatkoznak, hogy ha nem áll ki magáért akkor megérdemli a sorsát. Tényleg ennyire állatok lettek az emberek? Miért nem lehet segíteni a gyengébbet, miért kell kínoznj, eltaposni?
2019. máj. 25. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Üdv a társadalomban. Ez csak rosszabb lesz...
2019. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem rosszul mérted fel a helyzetet. Inkább az a gyenge, aki másokat eltapos.
2019. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek az emberek. Nem azért teszik mert gonoszak,hanem mert félnek és így agresszívan reagálnak. A nevetés mögött is félelem van. Amikor pl. Valaki az öngyilkosságról beszél akkor ez megijeszti őket. Nem gonoszak,hanem gyávák és nem tudnak megfelelően reagálni.
2019. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Én meg azt nem értem, miért kéne segíteni az összes nyomorultat? Aki 9 kölköt szül a semmire, meg aki a 8 általánost nem járja ki, de azért tartsuk el mert ember. Meg persze, sajnálja az ember azokat, akik valami rendellenességgel születtek, de miért nekem kell azért dolgozni, hogy eltartsák őket? Szóval az éremnek két oldala van. Persze, azis undorító, aki mindenáron igyekszik átgázolni a betegeken, gyengéken, önellátásra képteleneken, de a társadalmak is a politikai vezetők is beláthatnák, hogy azért ne a dolgzóknak kelljen már eltartani az összes selejtet. Azok kapnak házat, autót meg minden egyebet, mert hát nekik kell a helyzetük miatt az átlag paraszt meg dolgozhat 30 évet egy saját házért és még lehet akkor se sikerül. Ezt is átkéne gondolnia a nagy liberalista mindenkit megvédünk okosoknak.
2019. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ember természete nem ilyen; ha kezdetlegesebb közösségeket nézel meg, ott egymás segítése, a öreg, beteg, gyenge felkarolása megy. Nálunk úgy néz ki, hogy te élsz a társadalomért, és minden idődet és energiádat rá kell áldoznod, de ez pont a fordítottjával kezfőfött, mégpedig azzal, hogy az emberek közösséget akartak alkotni egymással a világ ellen.

Manapság nincs közösség, kapitalizmus van, az a nagyobb ember, aki képes átgázolni a másikon, és ez a szemlélet az élet minden területébe beette magát.

2019. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek a valódi okát én sem tudom, de keresem, mert dühítő ez a dolog. Kb. 1995 óta kezdett úm. sokaknak kinyílni a csipája ilyen téren, és ez egyre rosszabb, keményebb. Olyan, mintha a társadalomnak erre lenne szüksége, amit persze a politika is kihasznál a hergelésekkel.
2019. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!