Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek, csajok, vonzónak...

Hölgyek, csajok, vonzónak találjátok az ilyen maffiózó kinézetű, keménykötésű férfiakat?

Figyelt kérdés

Emberünk 206 cm magas, és közel 200 kg. Tekerjetek a videóban a negyedik perchez, illetve a hatodikhoz.


[link]



2020. ápr. 14. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem tetszenek a kigyúrt férfiak.
2020. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A maffiózók inkább töpörödött, őszes, kevésbé fehér egyének inkább. Sokkal szakadtabb fazonok, mint hinnéd. Nézz meg néhány letartóztatott tagot
2020. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem a maffiózóhoz nem öltöny, vagy drága óra kapcsolódik asszociációként. Persze léteznek fehér galléros bűnözők is, nem arról van szó, de összességében az öltöny éppenhogy megbizhatóságot, jó fajta férfiasságot sugall inkább nekem. Én a klasszikus maffiózóról inkább fekete bőrkabátos, fekete inges/pulóveres, haragos tekintetű, rossz arcú figurára asszociálok, vagy kigyúrt, kitetovált skinheadre, bár az inkább csak előbbi verőembere.


Persze ezek inkább csak filmes asszociációk, a valódi alvilághoz pedig szerencsére semmi közöm.

2020. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, szerintem baromi primitív munka? szórakozás? az, ha valakinek abból áll az élete, hogy nehéz dolgokat emelget. Számomra a "valódi", klasszikus maffiózók vonzóak.

[link]

2020. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
magasság oké, mondjuk olyan max 100kg(vagy 120, alkattól függ ez)-ig :D de amúgy nem bírom a trezorszekrényeket. magas, vékonyabb(szálkás, ha így tetszik).
2020. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!