Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fogok ki mindig olyan...

Miért fogok ki mindig olyan internetes embereket, akik nagyon hamar eltűnnek, ráadásul minden előjel nélkül?

Figyelt kérdés

Eddig kb. 5 emberrel beszélgettem neten keresztül, és ebből mindösszesen 1 ember az, akivel 10 hónap távlatából is beszélgetek.

A többi valahogy mindig eltűnik. Ki-ki 1 hónap után, míg más 1 hét után... A legrosszabb pedig, hogy képesek elhitetni velem, hogy a barátjuk vagyok (szinte már a bizalmamba fogadom őket), aztán pedig vagy beszélgetés közben lépnek le örökre, vagy egyik napról a másikra nem írnak többet (de elköszönnek, mintha lenne holnap, tudván, nem írnak többet!).



2020. ápr. 15. 01:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Szomorú, nekem is volt sok ilyen. Én volt hogy azért nem írtam vissza valakiknek mert közben letiltották a profilom, én már rosszul éreztem magam attól is, szerettem volna folytatni a beszélgetést.
2020. ápr. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja, és amikor lelépnek, akkor én még 2 napig próbálok írni nekik.

Aztán meg nézegetem a profiljukat, hogy ne adj' isten hátha meghaltak vagy kórházba kerültek, hogy inkább vezekelnék mert a halálukat kívántam, mintsem hogy be kelljen ismerni, hogy hát igen, itt hagytak, mint a kutya azt a bizonyos csomagját...

2020. ápr. 15. 01:57
 3/12 anonim ***** válasza:
teljesen aterzem, es en sem ertem. tolem el sem koszonnek, egyszeruen csak felszivodnak. en annak tudom be, hogy szerintem sok emberrel beszelnek, mert rengetegszer aktivak fbn, es valamiert ok jobb tarsasag szamukra, mint en.
2020. ápr. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sajnos az fb es a cset teljes huspiac, es felszines kapcsolatok.
2020. ápr. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van sajnos.
2020. ápr. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szemelyes kapcsolatok nelkül egy online kapcsolat nem müködökepes hosszu tàvon mert nincs mögöttes tartalma.

Nekem pl vannak külföldön dolgozo ismijeim oke hogy jokat csetelünk de alapvetöen en sem èrzem annak elengedhetetlen szükségét hogy folyamat beszamoljunk arrol egymasnak, ki hogy van, mik nyomasztjàk éppen, vagy akàrmi.

Valahogy az is szazadrangu nekem hogy 1000 km rel arrébb akit lattam kb 5 éve utoljara szemelyesen, hogyan husvétozik.

Ezek a kellemes ünnepeket köszöntgetések se mondtak semmit hogy joforman gifekkel "locsoltak" meg sokan. Az életben meg apa csak par rokon es a szomszed de egyetlen baratom ismim sem..

2020. ápr. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*szoval en ilyenek miatt szoktam felszivodni. Nekem az online baratsag az nagy nulla. Semmi. Fàraszto erölködni is rajta
2020. ápr. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nekem is UFÓ. Talán nincs kitartásuk, másra vágynak, meguntak, nem értenek hozzád, vagy a problémádhoz. Ilyenek. Ja, meg a szokásos: nem érnek rá, mert hajtják a manit, vagy jobb mást "művelni" a neten.
2020. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már évek óta beszélek egy lánnyal. Egyszer találkoztunk kb 20 percre, lehet az alakította így
2020. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akivel nincs közös téma pl hobbi vagy valami azzal nem igazán tud az ember miről beszélni és nálam ezért érték véget a beszélgetéseim
2020. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!