Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek 25 évesen férfiként...

Akinek 25 évesen férfiként még nem volt párkapcsolata az sanyargassa önmagát?

Figyelt kérdés

Persze nem egyedi eset, de lehet nem is normális.

Ez van. Változtatni nem lehet rajta így alakult.


A másik kérdésem az az lenne, hogy ha lesz barátnőm pl 25-30 közt akivel hosszabb távon együtt is maradnék, mivel leszek jobban lemaradva mintha már korábban lett volna több kapcsolatom?



2020. ápr. 16. 14:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sex terén annyit szerintem érdemes tudni, hogy az ember azt hiszi olyan mint a filmekben miközben azért nem pont. Nincs semmi extra tehát fejben túl van értékelve a dolog.


Ha lesz kapcsolatod azt nem lehet tudni miben vagy lemaradva vagy sem. Lehet sokkal jobb vagy már most mint egy olyan akinek sok kapcsolata volt és mégis egy paraszt a csávó. Ne legyél féltékeny ha elmegy a barátaival valahova az fontos.

Az öröm lányok nem rosszak de vannak emberek ( ilyen vagyok én is) akik nem szívesen folytatnának le egy ilyen telefon beszélgetést és még kínosabb lenne a szitu élőben első alkalomra :D

Sexdoll-t vegyél az jobb mint egy barátnő!

2020. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem maradtál le semmiről, még van időd megélni és tapasztalni sokmindent! Később kezded, de elkésve nem vagy.
2020. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne sanyargasd ön magad tovább így is ki maradtál sok jó élményből meg csalódástól. De már itt az ideje, hogy ismerkedjél beszélgessél olyan helyekre menjél ami hasonlít az érdeklődési körödhöz de a legjobb ha van olyan hely ami pont neked való ismerkedhetsz interneten is.
2020. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!