Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki azért nem...

Van itt olyan, aki azért nem jut semmire, mert utálja önmagát?

Figyelt kérdés

Egyszerűen én utálom azt, aki vagyok.


Nem szeretem a belső tulajdonságaimat sem, a külsőmet meg főleg utálom.


Úgy érzem, hogy így semmihez sincs kedvem, és ezért tartok még ott az életben, ahol: gyakorlatilag sehol...


2019. máj. 7. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Én is így érzek. Rengeteg lehetőséget elszalasztottam és eldobtam csak mert utálom magam.. Nehéz ezzel együtt élni, de már beletörődtem.
2019. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem beletörődni kell, hanem változtatni azon, amin lehet. És nagyon sokmindenen lehet - külsőleg is, belsőleg is.

Pl. kezdjétek azzal, hogy megváltoztatjátok, hogy mivel töltitek a szabadidőtöket. Ha mással, mint eddig, akkor más hatások is fognak érni, ezért magától is beindul a változás. De direkt is szabad, sőt, kell is változtatni.

2019. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus, terápia? ez nem normális állapot
2019. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha én itt elkezdenék most mesélni...

Igen.

Túl azon, hogy elfogadtam magam, éltem életem, voltam fent, mintha helyre jöttem volna - aztán durr még egy pofon és olyan szintű mélyrepülés, hogy még mindig nem vagyok a gödör alján. Ahhoz viszont már elég mélyen, hogy eszem ágába se jusson már kimászni. Megvetem és gyűlölöm magam, mindent megteszek annak érdekében, hogy még rosszabb legyen. Ez lett az alapértelmezett. Ha pedig valaki ebbe bele akar szólni és segíteni.... íííí... hát nem véletlen kezdem úgy, ha épp akad egy idióta, aki a közelembe akarna férkőzni, hogy "neeem, te azt nem szeretnéd..."

Szóval ja. Mondjuk nem mondanám, hogy 100%-ig semmi, amire jutottam. Azért vannak eredményeim, de borzalmasan lenézem azokat is.


Biztos ezt az utat szeretnéd követni? :) Én már járok rajta, neked nem feltétlen kell. (Avagy tegyél ellene, vagy sokkal rosszabb lesz.)

2019. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is utálom magam, és emiatt mindig is kevesebbnek érzem magam másoknál, függetlenül attól, hogy engem érdekelnek dolgok, hobbim is van, és a kötelezettségeimben helytállok. Mégis úgy érzem, minden kevés, és sehol nem tartok. Természetesen ez a párkapcsolati témára is rányomja bélyegét, több éve nem tudok elfogadni senkit, csak azért mert magamat sem tudom, illetve már az elején azt gondolom, hogy nincs bennem szerethető és nem érek sokat, ezért inkább maradok a kis magam világában. Nyilván nem jó ez így, talán majd ér olyan hatás, ami miatt másképp fogok tekinteni az egész valómra.
2019. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem ez a szám némileg segít:

https://www.youtube.com/watch?v=WA8j_b5WTys

2019. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele.. Változtatni lehetne-e? Igen, lehetne.. Az a furcsa bennem, amin semmi és senki se változtathat, hogy én KB függni akarok valakitől, akkor lenne értelme az életemnek ha végre lenne egy barátnőm aki szeret megölel stb, de a mai világba mi van? 18 évesen kb kivételnek érzem magam mert elítélem azt ami most megy, a netes lányok pózolgatása, haspóló trendiség cicanaci stb, meg ugyan ez csak srácokba, elítélem őket. De tudod mit? Sose fogok felérni egyikel se! Ilyenek vannak felettem, normális igazi barátok főleg barátnő Felejtős, mindegyik már fiuzgatott 13-14 évesen, vagy a snapen pózolgat vagy épp a több 100 instás "barátjával" bulizgat... Nekem pedig ebből nem kell. A külsőddel ne foglalkozz, én se vagyok valami helyes gyerek (mások szerint de, csak engem nem érdekel és gyűlölöm magam kívűl belül) de nem is akarok olyan macsó szépfiu lenni akit még valaha valaki értékelne ezen a földön, ilyen vagyok ez van, nem fogok olyan trendi farok lenni csak azért hogy elfogadjanak. A belső, na az szerintem más.. Mindenki azt mondja hogy magadon tudsz változtatni, de ez NEM IGAZ! Személy szerint nekem az egész életemet semmi más, csak egy lány változtatná meg, aki az életembe az első ember lenne aki végre törődik foglalkozik velem, ember számba vesz. ha van melletted valaki, barátnő vaghy akár barát, családtag úgy könnyű , mert érzed hogy nem csak te mondod magadnak hogy értékes vagy, hanem megkapod másoktól, jó esetbe a nélkül hogy segítséget kérnél vagy visszajelzést. Ez nekem például 18 évem alatt sose volt, és nem is lesz, letettem róla. De ha merrgtalálod azokat az embereket akik neked a megfelelők, akkor szerintem a belsőd mindenképpen változhat. Remélem nem olyan irányba értetted hogy nem bulizgatsz meg nem vagy olyan menő, az nem kell. De ha lelkileg szarul vagy, szerintem egy kis támogatás változtathat. Szerintem ez igy van, de nem tudhatom én helyetted csak azt írtam amit én gondolok, magamról. Tudom milyen ez, ezt érze már mióta, hónapok óta komolyabban. Mióta za eszemet tudom semmi sem érdekel, csak ez a barátnő téma hogy végre legyen valaki, és a számítógép az ami lefoglal, játék Youtube videó vágás stb, ezeket szeretem.. Vagyis szerettem, mert már csak szinte, felkelek, ülök nézek ki magamból kedvtelen vagyok vagdosom magam, jó esetbe youtubeozok hogy mások milyen jol megvannak és milyen jó nekik.. Hidd el megértelek és nem vagy egyedül. Az hogy sehol nem tartasz, az szerintem megint más téma, máshogy vagyok ezekkel a dolgokkal ahogy mások. Máso mit akarnak? Luxus kéró' fsz.a verdával meg legjobb iphone stb. Én szerintem ez nem minden, ami értéktárgy az nekem a számítógépem van és a telefonom, de nem szoktam telefonozni, más értékem pedig Nincs. Ami fontos az a szeretet szerintem hogy legyen kit szeretni aki téged is szeret, hogy jol érezd magad stb. Szóval ahoz hogy tarts valahol nem kell feltétlen egy szupőer meló meg ilyenek :) Több sikert neked, és ne add fel, hátha elérsz valamit, többet mint én valaha, élj helyettem is! :) GL
2019. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
-Bmeg ez de hosszú lett amúgy, szori boss :D
2019. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Van.

(röviden, tömören)

2019. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7-es vagyok)) WoW utolsó, ez tényleg rohadtul tömör volt :O Wáú
2019. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!