Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 170 cm-hez 63 kg-os testtömegg...

170 cm-hez 63 kg-os testtömeggel,27% körüli testzsírral (nem biztos, hogy pontos mérés) lehet valaki tipikus fullos, csinos nő?

Figyelt kérdés

Evileg sportol, otthon edz, étkezésre nem annyira figyel, sok egészséges dolgot eszik, de édességet is. Heti 5 alkalommal sportol.


Lehet ilyen paraméterekkel feszes, S-es/36-os méretű?


2020. ápr. 16. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak engem írtál volna le. Csak 2 kilóval vagyok nehezebb. De a testzsírom és a magasságom is ugyanennyi. A visszajelzések alapján jó nő vagyok, de ezek az adatok még mindig nem szolgáltatnak elég információt az arányaidról. Lehet valaki úgy is izmos, hogy pl nincs semmi feneke vagy a dereka teljesen egyenes. Az nem túl nőies pl...


Nekem is S/36-os a méretem, szóval igen, reális ez a méret. :)

2020. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mintha engem írtál volna el... 173 cm, 61 kg... Ott azért van egy picipoci, ami azt jelenti, hogy nem feszes, de szabástól függően S-M, 36-38-as méret, próbálgatni kell.

Ettől csinosnak tartom magam (+ sok visszajelzés alapján), de ezen a kis úszógumin még dolgoznom kell.

2020. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 az első válaszoló vagyok, nekem az a kicsi plusz pl pont a combom külső részén/a csípőmnél van has helyett. :D Nem mondom, hogy nagyon zavar, de ez is jól érzékelteti, hogy számok ide vagy oda, még ilyen szűk keretek között is máshogy oszlanak el a dolgok két ember testén.


Persze ettől még mindketten csinosnak számítunk. :)

2020. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3, ahh igazad, akkor valóban lehet feszes is. És a számozás messze nem egységes, nemhogy egy embert le lehessen így írni.

Erről ez a kép jutott eszembe, elv ugyanabban a méretben vannak ezek a farmerek: [link]

(forrás: [link]

2020. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
27% testzsír azért már kicsit sok.
2020. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A súlyod rendben lenne a magasságodhoz de kevesebb testzsírral

Nem azt mondom, hogy nem vagy csinos vagy szép, azt mondom, hogy nem vagy izmos.

Nőknél ugyanis 21-25%-ig átlagos, normális.

Ha tényleg heti 5x sportolsz akkor meg rossz volt a mérés, mert van rajtad izom bőven

2020. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!