Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a csúnya kövér rossz anyagi helyzetben lévő pasi és csinos, tipikus jó nő őszinte kapcsolata?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Andy Vajna és Vajna Timi kapcsolata ilyen. :) Annyira cukik! *.* Van pénz szerelemre...
2015. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Olyan gyakori, mint a gyakorikérdéseken az értelmes kérdés.
2015. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kapcsolat már volt, azt biztosra tudom mondani.

Más kapcsolatokba nem látok bele, másról nem nyilatkozhatok.

2015. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
semennyire, mert a párkapcsolatban egyensúlyra törekszenek az emberek. nem jó, ha csak az egyik ember tud nyújtani valamit a kapcsolatban, a másik meg semmit vagy szinte semmit.
2015. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2 esetben lehetséges véleményem szerint:

1.) ha a pasi emellett intelligens, humoros, van benne valami vonzó, egyedi ami megfogja a nőt

2.) ugyan csinos a nő, de rossz tapasztalatai voltak eddig, és nagy önbizalomhiányban szenved és szeretné ha valaki figyelne rá


ha mindkét eset fennáll, még esélyesebb. én láttam már rá példát nem is egyre, és a vicc az volt, hogy sokszor a pasi dobta a nőt valami kis r* bancért vagy mondvacsinált indok miatt. úgy gondolom a csúnyaság relatív és egy "jó nő" nem csak az anyagiakat nézi. Ha a pasi hű, őszinte és van benne szikra működhet, de itt inkább ez a kérdéses, na meg hogy a nő mennyire nyitott. És ez a nem túl gyakori inkább.

2015. okt. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Van ilyen egyáltalán?

"nő őszinte kapcsolata" Ilyenről sem hallottam még az elmúlt 40 éveben...

Ha pénzes, vagy extra nagy péniszű, pasit írsz, és kihagyod az őszintét, akkor nagyon gyakori, de így nem létezik.

2015. okt. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, ha az ember nyit mindennap 30 kérdést "a nők felszínesek és gonoszak, csak a pénzt és a külsőt nézik" témában a gyakorin, akkor pontban a 30. kérdés megnyitásakor beröppen egy Victoria's Secret kaliberű angyalka az ablakon, és helyből torokra veszi a kérdező bránerét. Kérdező! Te biztos tudod, ez igaz??!
2015. okt. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen,csak ritka.Te kiemelted a külsőt és az anyagi helyzetet.Ezeken kívül még rengeteg tulajdonsága van az embereknek,amiért lehet őket szeretni vagy nem szeretni.
2015. okt. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!