Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtörténhet ez egy magyar...

Megtörténhet ez egy magyar börtön felnőtt férfi részlegén? Lehet valaki ennyire "tökös" vagy elborult?

Figyelt kérdés

Előre kérnék mindenkit, hogy nem kérek olyan válaszokat, hogy "ez nem film öcsi, ez a való világ, itt nincs ilyen", mert TUDOM (legalábbis sejtem) hogy nincs ilyen, csupán a kíváncsiság vezérel.


Tehát: Megeshet olyan, hogy valaki bekerül, és amint bezáródik mögötte az ajtó (nem tudom szokás-e ilyenkor bemutatkozni vagy bármi) egyből nekilát végigkóstolgatni a bent lévőket? Esetleg alaposan helyben is hagyja azt aki "felkóstolja", aztán azokat is akik még próbálják védeni a főembert?


Egy jó fizikumú, harcművészetben jártas, képzett (pl pszichológiában) pszichopatából esetleg kinézném ezt, de más, "normális" embernél történhet ilyen, ha nem pszichopata, de a többi jellemző megvan nála?


Tudom mi a pszichopata jelentése, most nem a "vihogóbaltásgyilkosra" gondolok, hanem a valódi pszichopatára.


Előre is köszönök minden választ, ami értékelhető, és nem gúnyolódás!



2020. ápr. 17. 16:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Egy FONTOS részlet kimaradt: Olyan hatással tenné ezt, hogy utána nem csak tisztelnék, egyenesen rettegnének tőle.

Így teljes a kérdés.

2020. ápr. 17. 16:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet csak nem valószínű :D

A magyar börtönökben többnyire cigók vannak tehát az egész hatása azért picit más lenne. :D

2020. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hááát tegyük fel, hogy az emberünk magyar. Ennyi kiegészítésnek.
2020. ápr. 17. 16:41
 4/6 anonim válasza:
100%

Az ágyon akár össze is pattanhat egyből valakivel. De amennyire én tudom, először azt mérik fel, aki új. Milyen bcs? Milyen előélet? Milyen börtönkapcsolatai vannak? Azért sem érdemes egyből vadul ütni, mert nem tudhatja egy edzett ember sem, hogy a 60 kilós vézna tartozik-e valakihez? Van-e bent földije stb.?


Ráadásul először egy ún. csurmába kerülnek az újak, ahol megismerkednek a házirenddel, őrökkel stb. Ott mondjuk gyakran rámennek a gyengére. Szóval a csurma veszélyesebb, mint a végleges zárka.

2020. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az amerikai börtönrendszerben biztos. Itt nehezen tudnám elképzelni, hacsak nem valami nagyon ismert, nagyon gazdag bűnöző a tag.
2020. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel ő is elalszik...
2020. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!