Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ennek az érzésnek valamily...

Van ennek az érzésnek valamilyen neve? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ha pl melegítőben, frissen zuhanyozva, valami kaja, vagy forró tea, kávé, esetleg más mellett leülök mondjuk a gép elé, és megnézek filmet, vagy bármi olyat csinálok amit szeretek, valami megmagyarázhatatlan megnyugtató biztonságérzet lesz rajtam úrrá.


+ mennyire szokatlan hogy 21 éves srác vagyok ezek mellé? oké, nem igen kell(ene) hogy számítson, csak furcsának érzem :D Amúgy nem szoktam ezt híresztelni, csak valahogy jó ilyen "gyereki örömben" részesíteni magam.


Minden más téren 21 éves sráchoz "méltó" a viselkedésem egyénileg és társadalmilag is.


Mi ennek a neve, ha van egyáltalán?



2020. ápr. 17. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egyszerűen csak "normális érzelmek" lenne rá a jó kifejezés.
2020. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nihil.
2020. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem veronáltól szétterülve fekszek a konyhában versek és borosüvegek közt, kettes :D


- Csak viccelek, tudom hogy nem épp ezt jelenti, meg szerintem nem is gondoltad komolyan, de jó kedvem van.


(Ady utalás, hátha érdekel valakit)

2020. ápr. 17. 17:18
 4/11 A kérdező kommentje:

És neked is köszönöm, egyes! Megnyugtató némileg.


Ha valaki kifejtené kicsit, azt megköszönném!

2020. ápr. 17. 17:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Netflix&chill
2020. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Amúgy azt ilyesminek képzelem :D Ha vicc volt a kommented ha nem.


Kifejtős válasz valaki? Mennek így is a zöldek, csak nem igen segítenek úgy istenigazából. Nem kell regény, csak 1-2 sor.

2020. ápr. 17. 17:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lelki béke. :) Minden a helyén van, az ég kék, a fű zöld, az élet szép.
2020. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak jól van ez így :D Hiányzanak egyébként egy kicsit a gyerekkori dolgok, lehet ez annak a mai megnyilvánulása részben, vagy semmi köze hozzá?
2020. ápr. 17. 17:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Komfortérzet.
2020. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez lehet a gyerekkor maradványa, emléke. :) Még elég kicsi voltam, de annyira bennem él, hogy éppen ébredezem a szobában és anyukám a konyhában készíti a reggelit, jönnek az illatok, csörög a tányér, jó meleg van és én biztonságban vagyok, mert szeretnek és vigyáznak rám. Semmi felelősség, csak a jó meleg otthon. :)
2020. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!