Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudtok mondani beszédhibás...

Tudtok mondani beszédhibás tévés személyiségeket? Selypítés, pösszeség, raccsolás stb.

Figyelt kérdés
Műsorvezető, hírolvasó, akiket a tévében látni és hallani. Azt is, hogy zavaró-e a beszédhibájuk vagy éppen ellenkezőleg, különlegessé teszi őket.

2020. ápr. 19. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Friderikusz,Nacsa Olivér, Bódi Sylvi
2020. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10-es, köszönöm a választ, nem megcáfolni akarlak, de nekem az nem selypítésnek hangzik. Selypítésre nekem egy hírtv-s férfi ugrik be, nevét nem tudom, de beszélgetős műsorokat vezet talán politikai témában.

Más véleménye is érdekel, mi is számít selypítésnek.

2020. ápr. 20. 08:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Valami no is selypit az M1 Híradóban. Aki színész létére látványosan nem tud beszélni, az Szerednyei. Meg az a színházigazgató is igénytelenül beszél, aki Törőcsik 80. születésnapját rendezte.
2021. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8: Farkasházy undorító magyargyulolo. 9: Te meg címbitorló vagy, egyszer már szóltam.
2021. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szabados Ágnest akartam írni én is. Szerintem sem selypítés, talán inkább pösze. Engem nagyon zavar.
2021. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!