Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hobbik, erdeklodesi...

Milyen hobbik, erdeklodesi korok vannak amiket tipikusan extrovertalt nokkel azonositanatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hanyat irunk es mi a helyzet, barkinek lehet barmi, en is olyan vagyokc hogy ranezesre senki nem tippelne meg az erdeklodesi korom, hobbim, csak a sztereotipiara vagyok kivancsi, mert nekem nem jutott eszembe ilyen. En igy soroltam be a dolgokat:

Intro no: olvasgatas, kezmuves hobbik

Intro srac: pc jatekok, tudomanyos temak

Extro srac: motorozas, autok, sport

Extro no: ??? bar a sportot ide is be lehetne irni


Ti mit mondanatok?


2020. ápr. 20. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Tánc, sminkelés, akik ilyen profi fotózásra járnak, talán az utazás, mindkét nemben a vloggerek és az amatőr színészek.
2020. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Tánc, fesztiválok, minden amit társaságban jó művelni, sportnál airsoft, tenisz, kerti party szervezés, közös grillparty barátokkal.
2020. ápr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Tánc, színház, kiállítások és a legtipikusabb: utazás.
2020. ápr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Engem fiatal extrovertált nőként az alábbiak foglalkoztatnak:

- írás & olvasás

- fordítás

- utazás

- kemping & túrázás

- utazás

- filmkészítés

- színház

- barátokkal eljárni mindenfele

- úszás

21/L

2020. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Az emberek 3/4-e extrovertált, azon belül a nők aránya a nagyobb. Válogass kedvedre és olvass Jungot. Carl Gustav Jung-ot. Azt majd választ ad neked - ha megérted.
2020. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Nincs ilyen. Ez egy elég buta és szexista kérdés. Introvertált nőként agygörcsöt kapok a kézműveskedéstől, de folyamat játszom, és tudományos témákban olvasok a legtöbbet. Ugyanígy táncolok, és utazom, ezekhez nem kell emberekkel közösködni.


Nem értem, hogy ha tudod, hogy nincs ilyen, minek erőltetsz mindent dobozokba.

2020. ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hatos, szoval szerinted nem letezik a sztereotipia, mint fogalom. Nem ertetted a kerdest. Tudom, hogy nincs ilyen, ha hus-ver elo emberekrol beszelunk a gyakorlatban, de elmeletben letezik a dolog.

De addig amig pl itt is olyan kerdesekbe botlok neha, hogy “Milyen munkat valasszak, mit tanuljak tovabb? Lany vagyok, ugyhogy olyat irjatok!” addig gyakorlatban is letezik itt-ott.

A kerdes puszta kivancsisag volt, nem dobozokba sorolas.

2020. ápr. 20. 08:40
 8/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Én ha arra van kedvem, és kint vagyok, mindenkivel haverkodom, csacsogok, autózgatok, motorozok, a férjemmel eljárunk minden héten randinapon valahova.

Ha meg olyan vagyok, és nem kell dolgozóba menni, alig lehet kihúzni a lakásból, mert nem akarok bevásárolni a tömegben, jobban leköt a takarítás meg a kockulás, itthoni filmezés, bambulás.

Én akkor mi vagyok? :D

2020. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem i/e kérdés, hanem sss (szenzoros élménykeresés), ami némileg korrelál az i/e dimenzióval. Na mindegy.


Egyébként sok intro hobbi simán lehet extro (edzeni együtt, írni úgy, hogy mások utána olvassák és megbeszélitek, a zene is ilyen alapon lehet i/e tevékenység attól függően, hogy mondjuk otthon zongorázik valaki vagy közösen jamelnek valahol, sok home projektet csináltam csapatban is)... Szóval igen, lehet mondani, hogy szopjak ki az ujjamból sztereotípiákat, de nem tudok, mert nincs értelme.

2020. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!