Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rád igaz, hogy amit elsőnek...

Rád igaz, hogy amit elsőnek csinálsz egy nap, az nagyban meghatározza az egész napod?

Figyelt kérdés

Az első produktív dologra gondolok, tehát nem ilyenekre, hogy elmentél pisilni, vagy kinéztél az ablakon. :D

Magamon tapasztalom, hogy ha időben felkelek és testmozgással, vagy olvasással indítom a napot, akkor sokkal hatékonyabb vagyok a nap további részében is, mintha lustálkodással, ágyban evéssel és sorozatnézéssel kezdeném. Hiába állnék át később a hasznos tevékenységekre, már nem lesz olyan fejben.


2020. ápr. 20. 08:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem a nap hatàrozza meg a felkelésem és nem forditva, azaz nem a felkelésem a napot.


Pl ha van egy rakàs dolgom vagy jo dolgok vàrnak ràm, vagy vannak beütemezve, vagy fontos beèrni, vagy vagy, akkor reggel eleve jo kedvvel ebredek, ugy èrtem érzem az értelmét felkelni is, de pl hétvégén ha a legizgalmasabb dolog a takaritàs ami vàr, szabàlyosan az egész hétvégém depressziv lesz és nemcsak a reggel.

2020. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kizárólag én határozom meg a napom, h hogyan érzem magam, miket csinálok. Soha nem kapaszkodom abba h jajj esik az eső akk nyomott leszek. Nem nem leszek. Minden nap ajándék.
2020. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Remélem nem, mert ma úgy indult a reggelem, hogy belerúgtam az ágy szélébe és pofára is estem. 🙄
2020. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, nem vagyok aktív, intro vagyok, úgy is cselekszem, élek.
2020. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!