Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg tönkremegy az életem...

Tényleg tönkremegy az életem azért mert megbuktam matekból? Ezen kívűl minden más ötös lett. Valamiért nagyon nem megy. Ez tényleg meghatározza az egész életemet?

Figyelt kérdés
2019. jún. 4. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem!

Nem írtad hányadikos vagy. Ha ekkora a különbség a matek és a többi tárgy között, akkor lehet, hogy diszkalkuliás vagy. Ez nem egy betegség, hanem egy állapot. A területileg illetékes pedagógia szakszolgálatnál lehet kérni vizsgálatokat. Ha kiderül, hogy tanulási nehézséged van, akkor adhatnak különböző könnyítéseket, fejlesztést. Súlyosabb esetben elképzelhető az is, hogy matekból nem kapsz osztályzatot.

2019. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LucaVirág válasza:
Dehogy határozza meg az egész életed! Fel a fejjel! Most érettségiztél, vagy év végén buktál meg? Ne spirázd túl! A többi ötöshöz meg gratula! :)
2019. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!