Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék úgy öltözni hogy...

Hogy tudnék úgy öltözni hogy ne nézzenek kukásnak vagy érettségizőnek?

Figyelt kérdés

Diplomás vagyok, fiatal vállalkozó, 28 éves. Sajnos mindig melósnak néznek. Amúgy tisztelem a melósokat mert ők viszont mindig emberien beszélnek velem! Szóval ha megyek valahova megbeszélésre soha nem gondolják hogy én vagyok a partner. Azt hiszik hogy hoztam valamit futárként vagy arrébb kell vinni a kukákat. Legutóbb ez volt: azt hitték hogy a szemetesek jöttek be megint szólni hogy a parkoló autók miatt nem tudják visszatolni a kukákat!

Öltözködésem: GAP poló, nadrág, cipő. Az elegáns vonal! Múlt évben tanácsra öltönybe jártam, de egész május-júniusban mindenhol azt kérdezték tőlem, hogy megy az érettségi? Boltokban, üzletfeleknél a recepción.

Szerintem az a fő baj hogy 162 cm a magasságom. Hogyan öltözzek, mit tegyek?


2020. ápr. 20. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldesz egy-két képet privátban, hogy vagy felöltözve? Fej nélkülit!
2020. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én a sportzakót javasolnám az mindig nyerő.

Valami farmer meg egy szép cipő vel. Küldök egy példát.


[link]

2020. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként nemcsak az öltözködésnél lehet a kutya elásva, lehet akár a mozgásod, hajviseleted is a ludas.
2020. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!