Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a füvesekről?

Mit gondolsz a füvesekről?

Figyelt kérdés
Aki mondjuk munka után hazaér és elszív egyet, de másnap ugyanúgy bemegy dolgozni és rendes munkahelye van,nem gyár. Azokat miért ítélik el?
2020. ápr. 21. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi az, hogy rendes munkahely, nem gyár? GYP-s vagy?
2020. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
A fű a kezdet, aztán jön az egyre erősebb. A drogos nem tudja titkolni, ugyanaz mint az alkoholista. Kiközösítés stb...
2020. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az mint amikor valaki haza megy és megiszik egy-két sört.


Szoktam látni buszon hazafele menet, hogy van aki már a buszon megbontja és elkezdi inni.


A fű kevésbé veszélyes mint az alkohol és a hosszútávú következményei csak pár embernél rosszabb mint az alkoholnál, pl.: akik skizofréniára hajlamosak így nekik elvileg ezt meggyorsítja.


De ugyan az mint az alkohol ... hogy eltudj lazulni, tudamódosító szert kell használnod mindennap.


Ami szerintem nagyon, de nagyon gáz...


Ha hétvégén bulizol barátokkal, vagy csak átmentek vacsorázni a másikhoz és társaságban csináltok ilyen ritkán azzal semmi baj nincs, viszont az nagyon gáz ha egyedül vagy és szükségét érzed hogy csináld mindennap. (még akkoris ha a pároddal csinálod)

2020. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ő baja.
2020. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nálam kizáró ok bárminemű komolyabb kapcsolatra.
2020. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem naponta szív, nem függő és nem lesz tőle lusta és motiválatlan, akkor engem nem zavar. Nem tartom kapudrognak és nem tartom rosszabbnak az alkoholnál.
2020. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom vele. Mit számít, hogy mit dolgozik? Ismerek ilyet, rendes ember, kulturált, és munka előtt is elszív egyet.


(Tudom, hogy le leszek pontozva)

2020. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mintha bedobna egy-két sört.

Értsd: a szememben ez a szint még nem gáz, DE oda kell figyelni hogy ne vegye át az irányítást az ember felett, ne legyen több/durvább, és ne legyen az élet egyetlen értelme.

Annyi jön még ehhez pluszba, hogy szerintem itt kutya kötelessége gondoskodni arról a fogyasztónak, hogy senkire ne menjen a füst aki nem kér belőle önként. (Alap ciginél is ez lenne a természetes, de itt meg hatványozottan.)

Amúgy egész jó lazítás, és sokkal többen csinálják mint páran gondolnák, ez nem csak a lecsúszott 1% hobbija. :D

2020. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha minden nap szív, az gáz, ugyanolyan, mintha minden nap piálna.
2020. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem a fűvel van bajom, hanem a füvesek tipikus szarok bele, liberális, életfilozófiájával.
2020. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!