Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a füvesekről?

Mit gondolsz a füvesekről?

Figyelt kérdés
Házi dogának ezt valasztottam.
2017. dec. 6. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Definiáld kérlek a füvesek fogalmát. Mit értesz ez alatt?
2017. dec. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Fuveztem 2evig, ezalatt az ido alatt rengeteg marihuana hasznaloval futottam ossze, de az, hogy fuves talan az amikor mar egy avatattlan szem is latja,hogy csinal valamit, az amikor el sem tudod donteni, be van e tepve vagy nincs, m3rt nem valtozik sem az arca sem a jarasa sem a beszed se semmi?

A marihuana jo dolog, meg kell tanulni szivni.

2017. dec. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Carragher_x ***** válasza:
Nagyon jók, bár mostanában túl sok épül belőlük.
2017. dec. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ismerek egyet.

Semmi gond nincsen vele. Dolgozik, barátnője van, barátai, eljár erre-arra. Rendes szakmája van.

Ha nem kevert szart szív, akkor nincsen semmi probléma.

2017. dec. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mi a társaságban nagyon sokszor szívtunk, szerintem manapság már nincs olyan fiatal, akinek nem füveztek volna a közvetlen környezétében. Nagyon könnyen hozzá lehet férni házibulikon. A volt párom rendszeresen szívott, én alkalmanként, de nekem egy idő után már egyáltalán nem hiányzott. A volt párom minden nap szívott és csökkent a koncentráció képessége, sokkal üresebb volt, és elfogta őt egy számára is idegen vagy megmagyarázhatatlan nihil, sajnos a szexuális tevékenységünkre is kihatott. Nem ez volt a fő oka a szakításunknak, én külföldre költöztem, úgyhogy kivitelezhetetlen volt. Most nem tudom, mi van vele, alapjáraton nem ellenzem, de a rendszeres szívás szokássá válhat, és lelki függőséget okoz. Sőt, volt egy tag, akinek két szívástól pánikrohama lett, és mindenáron a mentőt akarta magára hívatni. Úgyhogy a tanulság, hogy aki alapból labilis, inkább kerülje, ha pedig nagyon kíváncsi vagyok, akkor ne váljon rendszeressé.
2017. dec. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fűnyíró is ember, nem csak a jogász.
2017. dec. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rossz véleményem van róluk. Nem akarod tudni.
2017. dec. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Be-e-e-e!👍
2017. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy van valami közös bennünk. :D
2017. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Wow, ennyire népzserű a füvezés?

Ez eddig full távol állt tőlem:D

Ameddig nem ártanak másnak bármilyen módon, akár ráijesztenek egy kisgyerekre, addig nincs velük bajom.

2017. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!