Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfi nem hajlandó...

Ha egy férfi nem hajlandó kezet fogni senkivel az mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés
Nem csak a vírusban, hanem egyébként sem.

2020. ápr. 22. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem aki nem fog kezet az nem férfi. Legalábbis ha nyújtják feléd a kezüket és akkor is elutasítod. Ha olyankor erőt veszel magadon és kezet fogsz akkor nincs baj. Legalábbis ha valaki kezet fog a másikkal akkor lehet érezni belőle, hogy mennyire tökös a illető.

Ha nagyon gyengén fog kezet tehát csak pont, hogy hozzá ér az eszméletlen gay. De ha még vissza is utasítja szerintem paraszt dolog. Már bocsi, ez csak az én véleményem :D

2020. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Na a kézfogás pl nem lesz divat a járvány után.
2020. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nincs benne elítélendő. Nekem van olyan ismerősöm, aki irtózik a kézfogástól. Úgy, mint egy fóbiás a póktól. Sok-sok évig próbált ezen változtatni, mert bizonyos helyzetekben ez kellemetlen, de nem jutott előre. Úgyhogy ha ilyen helyzet van, akkor ő szükség szerint elmagyarázza, hogy nem fog kezet. Amúgy ezt általában normálisan tudják kezelni az emberek.


Ha viszont nem ilyesmiről van szó, hanem valamilyen érzelmet, esetleg lenézést akar vele valaki kifejezni, akkor nemis maga a jel a lényeg, hanem hogy mit fejez ki pontosan.

2020. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem nem fog kezet egy csomo kollegajaval, mert latja, hogy nem mosnak kezet miutan hasznaltak a mosdot es ezert egyaltalan nem tudom hibaztatni. Annyi ember nem figyel a szemelyes higieniara, hogy igazabol azt tartom hulyesegnek, hogy sok helyen meg mindig elvaras
2020. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ez erősen függ a munkahelytől, hogy el lehet-e hagyni a kézfogást. Én sokáig az államigazgatásban dolgoztam ami egy meglehetősen protokolláris környezet, nem opció, hogy nem fogsz kezet (érdekes is lenne amikor mondjuk fogadsz egy bármilyen külföldi delegációt, és nem fogsz kezet velük). De ezen túl is sok olyan szituáció van, amikor szerintem kezet kell fogni, bármi van. Tegyük fel feladok egy álláshirdetést, jön be valaki interjúzni, nyújtom a kezemet neki és nem fogja meg?


És egyetértek azzal is hogy egy férfi karakteréről és úgy amblokk milyenségéről sokat elárul a kézfogása.


Higiénia tekintetében, valóban, sokan nem figyelnek oda, de mosni kell a kezedet rendszeresen, ez a koronavírus előtt is így volt.

2020. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!