Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigykedik rád valaki? És te...

Irigykedik rád valaki? És te valakire? Miért?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 14:41
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%
Rám sokan. Én azokra, akik nálam még okosabbak, tanultabbak. Szerintem annyiira menő, amikor valaki egy született zseni már, és úgy jön ki az anyaméhből, hogy kb borítékolható a doktori cím valami tudományos szakterületen.
2020. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen mikor mire.

Bnök pl ha van/lett egy helyes barátom. Mindig beprobálkoznak nala ki sem birják hogy valamivel ne kavarjanak be. De barátjuk van komoly kapcsolat szoval csupàn szorakozasbol mindezt. Igy egyszerüen nem mutatok be nekik senkit.


Màs a tipikus nöi dolgokra. Az idösebbek pl feszt beszolnak egy leheletnyi sminkre is, megjegyzéseket tesznek a ruhàimra(egyszerüen figyelik miben jàrok, annak ellenére hogy teljesen mas vilàg vagyunk pl nem értem mit érdekli a 80 kilos 40 éves takaritot hogy én miben járok huszonèvesen)


Exem arra irigykedett hogy felvettek fösulira meg egy reszmunkaidejü mellékállàssal is többet keresek mint ö.


Tesom gazdag de ha csak egyetlen dolgom van ami neki nincs pl menö börcsizma télen hirtelen reflexböl leszolja lejàrat a párja elött aztàn kesöbb már ö is börcsizmában virit, meg ilyeneket csinal.

2020. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak az unokahúgomra irigykedem, mondom is neki mindig..:) ( de jó értelemben) a nyelvtudása miatt. Olyan könnyen tanul nyelvet, és 28 évesen már 5 nyelven beszél folyékonyan. Én meg képtelen vagyok idegen nyelvet tanulni.

Rám csak a sogórnőm irigykedik rám, mert tavaly nyertünk egy jelentős öszeget az eu lotton. Ennek köszönhetően tudtunk több ingatlant venni, és most azokból szépen megélek.. De engem nem igazán érdekel, hogy irigykedik vagy sem. Sajét életét keseríti meg vele.

2020. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyasmik esnek rosszul amikor álmodozom vmiröl pl mikor tudok kocsit fenntartani melyik lenne a legolcsobb neha kilatastalan is, ez van nalam aktualitason mint talàn elerhetetlen cel es ebben az idöben bejelenti a vezetni nem tudo bnöm hogy a pasija adott neki egy kocsit csak ugy nem is igenyelte, es most tanulhat vezetni


Ilyenkor az az erzes bennem nem tudom irigyseg e vagy mi de az elet "igazsagtalansagaival" nem tudok megbirkozni. Es ez valahogy jellemzö. Màsik álmom màsik bnömnél teljesül hasonlo modon hogy a karjàt sem nyujtotta erte es igy tovabb

2020. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximum az autóm és a lakásom miatt egyesek. De alapvetően nem hinném, hogy bárki is irigylésre méltónak tartana.
2020. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom irigykedik-e rám bárki, senki nem mondta a szemembe és senki nem viselkedik úgy a környezetemben, ami erre utalna. Én sem irigykedek senkire, legalábbis sosem tartósan, mert az égvilágon semmi értelme. Amikor elkap az irigység valamivel kapcsolatban, az csak motivál arra, hogy én is elérjem.
2020. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rám senki, max a hajléktalanok, hogy van lakásunk meg kaja benne.

én mindenkire, aki nálam szebb, pénzesebb és egyébként is. mert én se szép nem vagyok, se gazdag, meg egyébként is lennék bárki más.

2020. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!