Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek neki is tetszik a...

Szerintetek neki is tetszik a srác vagy csak irigykedik rám vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Sulimban van egy srác, aki tök jo fej, vicces, közvetlen stb. 18 éves. Múltkor egyutt kajaltunk suliba, meg énekeltünk dalokat. Ezt elmeséltem osztalytarsnomnek(17 éves). Aztán miután elmeséltem neki, rá kb 1 órával odament a sráchoz, és mondta neki, hogy velem bezzeg nem énekeltél meg nevetgéltél múltkor kaja kozben. Ezt nevetve mondta neki. Aztán mentünk haza sulibol és elkezdi: Ha most kérdezek valamit, nem fogsz beragni?

Mondom nem. Erre megkerdezte tőlem,hogy tetszik e nekem az a srac . Mondtam neki, hogy nem. (de amugy igen) Aztan a téma abba is maradt.

Szerintetek neki is tetszhet az a fiu és azért"akadt ki" hogy vele bezzeg nem nevetgelt, vagy csak en képzelek be hülyeségeket? L


2019. nov. 27. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. Kislányok vagytok még, nem tudjátok hogyan gondolkoznak más "nők".
2019. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fuhh, de irritalo jelenseg az ilyen mint a baratnod. Igen, neki is tetszik. Most figyeld meg, tuti nyomulni fog a sracra!
2019. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!