Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a Niki névről?

Mi a véleményetek a Niki névről?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságu, kinézetü ember jut erről a névről eszetekbe? És mi a véleményetek maga a névről?

2020. ápr. 27. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Egy jó mellű, volt osztálytársam jut eszembe. Aranyos volt amúgy, kedveltem.
2020. ápr. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
tömeg név. ugy mint nikol ugy bejön. de niki meg nikolett nem. sok van belőle,nem egyedi.
2020. ápr. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem először egy kutya jut eszembe, mert van ilyen könyv, és többször olvastam. Aztán az egyik kiskacsa, aki csak magyarul Niki, egyébként Huey. Aztán egy lány, akit kiskoromban ismertem a tanyán, kedves és vidám volt, de nagyon rossz matekos. És egy másik Niki, akit már felnőttként ismertem. Jól hangzó név, de becézés. Szóval úgy elfogadom, hogy valaki mondjuk Nikolett, és így becézézik, de hivatalos névként, például Szabó Niki már celebes.
2020. ápr. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretem ezt a nevet, az összes Niki nevű ismerősöm, egy idióta pcsa. Csak negatív dolgokra asszociálok, ha meghallom ezt a nevet.
2020. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Unalmas név, nincs benne semmi különleges és rengetegen viselik. Akiket ismertem ezzel a névvel azok között volt ilyen is, meg olyan is, kedves és nem kedves, de egyik sem volt egy agytröszt.
2020. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez remek, engem is így hívnak és bár nem szeretem a nevem, sosem gondoltam volna, hogy az emberek ilyen felületesen tudnak ítélni egy név alapján.
2020. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Manapság már rengeteg Niki él elterjedt név. Van ilyen is olyan is köztük nem a név a mérvadó.
2020. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!