Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha 30 évesen élem...

Az normális ha 30 évesen élem a lázadó korszakom?

Figyelt kérdés

Pirszinget csináltattam tetkót is akarok, a hajam és a ruháim vadóc és rockeresek, leszarok mindent és mindenkit, a lakásom rendetlen, tini filmeket és meséket nézek, rákaptam a fűre is, a munkám hanyag lett és vissza beszélek a főnöknek is. Nagyon élvezem ezt a laza stílust de mások szerint ez gyerekes

De nem voltam mindig ilyen kb másfél éve kezdődött nem tudom mi ütött belém. 30/L



2020. ápr. 27. 03:51
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy tiniként nem tudtad megélni ezeket? Ilyenkor már kellemetlenebb következményei is lehetnek ennek. Szerintem szakember (pszichológus) felkeresése nem ártana.
2020. ápr. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ameddig ez nincs rossz hatással a megélhetésedre/egészségedre, semmi gond nincs ezzel. Mondjuk a főnöknek visszabeszélés és hanyag munka erre pont nem enged következtetni, de a többivel semmi gond szerintem.

Egyébként én is ebben vagyok, csak már kész a fél karomon a tetkó, meg nem füvezek :D Annyi hogy én 27 vagyok, és fiú.

17-től 26 éves koromig komoly kapcsolatban voltam, szerintem onnan fúj a szél. Neked nem volt ilyesmid?

2020. ápr. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Csak megszállt egy démon, semmi gond nincs veled.
2020. ápr. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
A 2-essel értek egyet. :)))
2020. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Balatoni srác^ ***** válasza:

Milyen volt a tini korod?


Lehet, hogy csak most éled ki a tini korszakot.

2020. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor én megnyugodtam... már izgultam, h de gáz, h nálam "csak" 17 évesen kezdődött... 😂
2020. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik
2020. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy agytumor.
2020. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!