Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a normális, ha az ember...

Mi a normális, ha az ember fél a koronavírustól vagy, aki nem fél, de kezet mos mindig, hiigéniá?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én nem rettegek, de mindent megteszek, hogy tiszta, hiigénikus legyen a kezem és egy haverom ma azt mondta, hogy hogy hogy nem félek, normális vagyok e. Kicsit elítélendőnek éreztem magam.

2020. ápr. 15. 21:57
 1/7 A kérdező kommentje:
*hiigéniás*
2020. ápr. 15. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Mitöl kellene félni? A féllem megbetegit!

Én is napota 10x vagy többször is kezet mosok amióta megvagyok,mert igy szeretem.

2020. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyesen teszed, hogy nem dramatizálod túl. A lelki egészségedhez kell ez a pozitív hozzáállás. Amit leírsz, abból látszik, hogy komolyan veszed, ennyi bőven elég. Mi is erre törekszünk, hogy ne félelemként éljük meg. Alap, hogy az ember aggódik, ez egy stresszhelyzet, ez van. De azért nem kell félni, nem kell rettegni. Attól nem fog elmúlni ez a helyzet. Most sajnos együtt kell élni ezzel a szituációval, de a nyugalom megtartása nagyon fontos.
2020. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Kézmosás szappannal miután hazaértél oké.

Kézmosás olyan trutyival viszont nagyon nem.

Az ember tele van jó baktériumokkal, olyanokkal amik védenek minket, azért cserébe hogy megtűrjük őket.

Kezünkön is rengeteg ilyen van, és a fertőtlenítő megöli őket.

Használtam párszor ilyen nagyobb járvány idején, mindig beteg lettem utána

2020. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*higiénia

Amúgy normális félni, csak nem érdemes.

2020. ápr. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű ehhez a válasz, mert lényegében egy új, ismeretlen dologgal állunk szembe. Amit tudunk, az az alapos kéztisztítás.
2020. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, csak vedd komolyan. Tartsd be az előírásokat, és nem lesz gond. A leírtak alapján semmi baj nincs veled.
2020. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!